Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális kielégítés utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális kielégítés utáni folytatás? Tippek?

Figyelt kérdés

Előre szeretném közölni hogy privát üzenetekre nem fogok válaszolni.

Elszeretném érni hogy barátom miután elélvezett orális szexnél, (mikor érzékeny) még egy orgazmust éljen át. (Ha igazak amit hallottam akkor sokkal jobb/ intenzívebb érzés nekik)

Viszont ezt hogyan tudom elérni?

Értelmes válaszokat várok, köszönöm előre is :)



2022. szept. 16. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom ez mennyire fog összejönni. Az én párom nem szereti, ha olyankor piszkálom tovább. Kell neki idő mire helyreállnak neki a dolgok. És magamból kiindulva én se szeretném, ha a túlérzékeny csiklómat tovább ingerelnék. 29/N
2022. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Kis bújás, ölelgetés az első után, aztán szépen finoman simogasd a farkát, cirógasd óvatosan, állítsd fel neki ismét. Aztán óvatosabban, mint a legelsőnél, de kezdd el ismét csinálni neki szájjal. A második durr tényleg jobb tud lenni
2022. szept. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Ezt nem tudod elérni,túl érzékeny és nem is esne jól.f
2022. szept. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Rosszul halottad,tévedés.
2022. szept. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek!!

#2 rad hallgatok akkor, remelem ossze jon hehe

2022. szept. 16. 13:16
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Ne vedd ki a szádból ha élvez, és utána a nyelveddel óvatosan nyalogasd körbe úgy, hogy végig a szádban marad. Eltart egy ideig, de jó érzés. Én szeretem, pár perc alatt újra áll 😉
2022. szept. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Hiába hehe, kis butus! Egyből nem fog menni!

Olvass utána, ha tudod egyáltalán hogy működik a férfi nemiszerv!

Ezt férfiként talán jobban tudják a férfiak, mint egy álmodozó, vagy tapasztalatlan lány aki még fszt se fogott a kezében a valóságban!

2022. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
6os is jót mondott!
2022. szept. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Rosszul mondták a ffi izgalmi görbe az biz' az élvezés után meredeken zuhan. Egyénfüggő ki milyen gyorsan tud újra tölteni. Próbálkozz azzal amit a #6-os írt, vagy azokat a figurákat bedobva amit szeret (pl. nekiállhatsz valami szexi ruciban masztizni előtte) de a pasin múlik milyen hamar tud felpörögni ismét.
2022. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

ruined orgasm. mikor elsőre elélvezne, abbahagyod az izgatást. így spriccelni fog de nem lesz igazi orgazmusa. de azért kellemes, vagy inkább olyan frusztrálóan kellemesnek mondanám az érzést.

viszont mivel nincs igazi orgazmus nincs olyan orgazmus utána punnyadtság érzés se. és kb állva marad a farka vagy 1 perc alatt újra készen áll.

a második orgazmusa már lehet igazi, teljes orgazmus.

2022. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!