Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak fantázia marad vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak fantázia marad vagy szerintetek megvalósítható? Orgazmus megvonásos játék..

Figyelt kérdés

A játék lényege a következő lenne:

Éves periódusok vannak. Férfi nem élvezhet el, csak évi párszor. Cserébe jutalmat kap. Első évben pl van 6 orgazmusa és 4 elrontottam orgazmusa amiket a nő oszt be neki. Azért, hogy ne csaljon erényövet kell hordania. Ha teljesíti az első évet akkor a végén jutalom jár (legyen akár pénz, akár ha párkapcsolatban él akkor párja kedveskedik neki). Viszont ha valamiért túllépi a megszabott orgazmus számot, úgy darabonként büntetés jár, vagy pénzlevonás vagy párja bünteti. És mondjuk a következő évben nő a tét (pénz vagy jutalom) közben pedig csökken az év közbeni szabadon "felhasználható" orgazmusok száma (pl. 3 orgazmus és 3 elrontott). Következő évben így tovább.

Szerintetek ez valaha megvalósul az életemben? Akár párkapcsolatban akár valaki felajánl ilyen lehetőséget (pl cserébe hogy szolgáljam).



2022. szept. 17. 17:39
A kérdező szavazást indított:
Szerintem nem fog megvalósulni egyik változata sem
Szerintem van rá esély, párkapcsolatban lehetséges
Szerintem csak a pénzes változata lehet, ha "üzleti" a kapcsolat
Maximum ha rendeznek valaha ilyen versenyt akkor valósul meg
Egyéb leírom
33 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Ennek mi értelme lenne?


A párkapcsolatokban szexelnek. Ha frigid a nő, akkor keressen egy aszexuális palit, vagy neveljen macskát. Az aszex pasi meg keressen egy frigid nőt.


Hosszú távon nagyon nem tesz jót elnyomni a szexuális szükségleteket.


Amúgy mi az az elrontott orgazmus?

2022. szept. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom te vagy a férfi. Zseniális gondolat amúgy. Minden csököttnek jó lesz
2022. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Ez hülyeség. De olyat játszottam már a volt pasimmal, hogy sokáig nem engedtem elélvezni. Mármint úgy, hogy menet közben mielőtt élvezett volna leálltam és így kínoztam. A vége óriási kilövelés volt.
2022. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy roppant speciális szelete a BDSM-nek, ezt csak egy nagyon erős birtokolni, kontrollálni vágyó dominával tudnád megvalósítani. Vannak ilyen dominák, a bökkenő viszont hogy csak azt látod te mit szeretnél, a domina viszont az alapján választ amit ő szeretne (s hidd el van választéka, jóval több a szubmisszív pasi mint a jó domina).
2022. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A párommal már próbáltuk pár napig, de több ideig nem jó, mert nem lesz motiváció. L
2022. szept. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
És ebben mi a jó? Mondjuk ha ezeket a számokat heti szinten értenéd, még oké, de éves szinten nem normális. Amúgy meg egy párkapcsolatban nem illendő pénzzel motíválni a másikat.
2022. szept. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem is túl nagy az idő ablak, lehet ilyet játszani havi szinten mondjuk, havi X orgazmus lehet különböző módokon beosztva és különböző jutalmak vagy büntik hogy legyen tétje.

Szerintem az éves szint túlzás, de néhány hónapig ez nagyon jó játék. Én voltam már ilyennek alanya pár hónapig, leszámítva az erényövet, és nagyon élveztem hogy nem élveztem :D

2022. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Kerdezi, tedd le a telefont es menj vissza homokozni
2022. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Én erényövet hordok már 3 éve, feleségemnél van a kulcs.

Amit írsz az egy gyakori fantázia de a valóságban tökre kivitelezhetetlen. Pl. nálunka feleségem dominál az ágyban és egy kicsit az egész házasságban (amit élvezek persze). De ez nem 100% és nem lehet a 24/7 BDSM-et fenntartani még akkor se ha mindkettőtöknek ez az álma. Még egy profi dominával is nehéz lehet, mondjuk azt nem próbáltam.

Ennek az oka egészen egyszerű. Bármekkora vágyad ez, mégis lesznek napok, hetek amikor semmi kedved az egészhez. És a BDSM lényege h mindkét fél akarja.


Amit írsz az rövidtávon viszont működhet és hasonlót mi is próbáltunk. Pl. egy adott hónapban csak néhány alkalommal élvezhetek el.. még amikor megismerkedtünk a feleségemmel csináltunk ajándékba kis kártyákat, amit be lehetett váltani, masszázs, vacsora, szex stb.. na ezt fordítottuk ki úgy hogy van 30 kártya, és csak 2 elélvezés a maradék mindenféle feladat nekem. És bizonyos dolgokkal elérhettem h bekerüljön +1 elélvezés kártya, meg persze büntetésből kivegyen egyet a feleségem. Ez így működött és izgalmas volt, már 2-szer is végigcsináltunk így egy hónapot.

2022. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9: hogy mukodik nalatok ez a havi 2 elvezes? Ez szex? V kivrheted? A felesegednek nincs tobb igenye, hogy oldjatok meg?
2022. szept. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!