Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az, hogy a nők csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a nők csak sajnálatból hazudják azt a kisfarkú férfiaknak, hogy rendben van a méretük, de közben valójában "hibás árunak" tartják őket, és legfeljebb csak jobb híján vagy kétségbeesésből jönnének össze egy ilyennel?

Figyelt kérdés

A való életben és ezen az oldalon is gyakran találkozom szép vigasztaló szavakkal ebben a témában, de mindig az a benyomásom, hogy ezek csak üres szavak, és a nők valójában a hátuk közepére sem kívánnak egy kispöcsű alakot.

Elsősorban nők válaszai érdekelnek, hisz ez a kérdés róluk szól. Lányok, itt név nélkül valóban teljesen őszinték lehettek.



2022. szept. 18. 09:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Én nem hazudok, vállalom, hogy nem kell nekem pici pénisz!
2022. szept. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem a kis pöcs a legnagyobb baj, hanem az ilyen szerszámmal rendelkezők állandó nyafogása, kishitűsége, hisztije. Egy vicces kisfarkú bármikor jöhet, de egy hisztikirálytól mentsen az ég!
2022. szept. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem értelek.

Ha nagy a facod fogadd el , ha kicsi fogadd el.

Egyik sem tesz téged jobb emberré.

De amit mondani akarok , hogy mindenki a legjobb valamiben.

Van aki a legjobb teniszező, van aki a legkedvesebben eszik, és van a legnagyobb facz.

Stb...

Szeresd azt aki vagy.

Vannak tág és szűk nők is.

Nem egy fac tesz azzá aki vagy gondolom. Az csak egy részed.

2022. szept. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
igaz
2022. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mivel ez sajnos nem derül ki rögtön az első ránézésre, kénytelenek ők is valamivel reagálni.
2022. szept. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

A leghervasztóbb dolog a "kis pöcs"ben az önbizalom hiány, kisebbségi komplexusok és a folytonos siránkozás amire mindig mondanod kell valamit de soha nem ér semmit a szavad.

Emiatt kevés a kezdeményezés és a pasi szemében a tűz (akarlak és meg is kaplak) helyett csak bizonytalanság van.

2022. szept. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6-os, igaz amit mondasz, de ez a kérdés csak a fizikai adottságokra vonatkozik.

Ha nő vagy, akkor kíváncsi lennék mit gondolsz a kis méretről ŐSZINTÉN, és kizárólag arról, kíváncsi vagyok mersz-e igazat mondani.

Tudod, a legtöbb esetben a kisfarkúak frusztrációja és komplexusa teljesen jogos, mivel egy megváltoztathatatlan fizikai tulajdonságuk miatt nem jó velük a nőknek a behatolás, nem kellenek senkinek, ráadásul sokan még ócska hazugságokat is képesek az arcukba mondani, mint pl. nincs is baj a méretükkel (de azért persze nem kellenek partnernek), vagy nem is a kis pöccsel van a baj, hanem a komplexussal (ez a legdühítőbb hazugság, a frusztráció nem magától alakul ki hanem tapasztalat útján).

Szóval elő a farbával, ha van merszed. Szeretnél-e magadnak kis péniszű partnert? Vagy férfiként szeretnél-e kispöcsű lenni? Jó a szex egy kicsivel, mi? XD

2022. szept. 18. 10:10
 8/14 anonim válasza:
75%
Én életem legjobb szeretkezéseit élem át egy “kis farkú” férfival. Számomra nem ez a legmeghatározóbb dolog a jó szexhez. És sok-sok más dolog mellett azt is szeretem benne, hogy ő tisztában van azzal, hogy a jó szexhez a férfi részéről nem elég egy akármekkora farok. Kellenek a kezei, a száj, a figyelme, az odaadása, és még nagyon sok dolog. Mivel a párommal figyelünk egymásra és azt tesszük amire a másik vagy mind a ketten vágyunk, így szuper a szexuális életünk.
2022. szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
A legtöbb nőnek kb 70% átlagos kell. Olyan 20% kifejezetten a nagyot szereti. 10% meg tökmindegy, mert amúgy sincs túlzottan oda a behatolásért.
2022. szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Teljes mértékben igaz!
2022. szept. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!