Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek igazságos,hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazságos,hogy a lányoknak/nőknek,a sportos,izmos, jóképü pasik tetszenek?

Figyelt kérdés

Én nagyon igazságtalannak tartom.

Egy átlagos kissé pocakos

(de a péniszét,ha lefelé nézz zuhanyzás közben,még látja) srácnak már esélye sincs.



2022. szept. 18. 10:33
1 2
 1/20 Csicuki ***** válasza:
100%

Azért mert nem megfelelő partnereket szemelsz ki és hogy ők ezt nem viszonozzák ezért nem hibáztathatod a nőket.

Nem mindenkinek a nagyon sportos nagyon kigyúrt emberek jönnek be, pl engem taszít viszont a vékony srácokat kedvelem.

2022. szept. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem itt keseregnél, hanem edzenél, akkor több lánynál lenne esélyed. A sportos, izmos pasik sem maguktól lettek olyanok, hanem dolgoztak érte. Te is dolgozz érte! Meglesz az eredménye.
2022. szept. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%

20 év vízilabdás múltal a hátam mögött bátran kijelenthetem, hogy bőven nem minden nőnek jöttem be, kaptam jópár kosarat az életemben. Ahogy a sport után is volt hódításom, amikor már felszaladt 10-12 kg

F52

2022. szept. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem ez számít a nőknek, akik tényleg komolyan is gondolják a másikkal.


Viszont szerintem tényleg nem jó helyen keresgélsz. Gondolom 10/10 lányokra gondolsz. :/

2022. szept. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ha azt az energiat amit naponta ide befektetsz a trollkodasra, azt edzoteremben vezetned le nem lenne pocakod. Mondjuk az hogy naponta felteszed ugyanazt a kerdest mas formaban az komoly mentalis bajokra utal.
2022. szept. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
S az igazságos hogy a pasiknak meg a csinos, jó alakú, szép arcú bombanők jönnek be? Mindenkinek a legjobb kell, de ettől ha sportolnál és picsogás helyett a csajozásra, kommunikációra fordítanád az energiáidat valószínűleg több eredményt érnél el.
2022. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem, szerintem is rohadt igazságtalan! Ha igazságos lenne, akkor a gyönyörű karcsú derekú, jócsöcsű, lenyűgözően jóseggű, széparcú csajok, mint pl Vanessa Kirby, csakis az ilyen gáz fejű, elhízott, tohonya csávókra buknának, mint én! Úgy kellene, hogy Vanessa sírva könyörögjön itt az ajtó előtt, hogy dugjam már seggbe, de nekem nem lenne kedvem, mert megcsináltam már 3 másik ilyen kaliberű csajt reggel óta!! Az alap ez kellene legyen!!!!
2022. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%

7. Ezen jót nevettem! :D



4 voltam.

2022. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Az van kérdező, hogy kB. úgy képzellek el a kérdésed alapján, ahogy #7 ír.
2022. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Ez személyfüggő. Mint a pasiknál is. Valakinek ez jön be valakinek az. Személy szerint undorodom az izmos pasiktól, nekem a mackósabb pasik jönnek be. Ezt embere válogatja
2022. szept. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!