Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak csak olyan nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak csak olyan nővel tudtok lefeküdni aki iránt vonzódtok szexuálisan, tehát kívánjátok vagy ettől függetlenül is megy?

Figyelt kérdés
2022. szept. 19. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akit nem kívánunk, arra nem is fog felállni.
2022. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Számomra kell egy érzelmi kötelék hozzá, csak úgy bárkivel minden kötődés nélkül nem menne.
2022. szept. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én próbáltam, habár fizikailag képes vagyok, de nem élvezem igazán. Nem áll fel rendesen, nem élem bele annyira magam, és sajnos volt már, hogy szívesen abbahagytam volna a közepén és fókuszáltam a gyors elsülésre.

Nekem kell egy szikra. Vannak szép lányok, de egy pici valami kell, ami miatt akarjak vele együtt lenni. Nem kell sok, lehet egy mondat amit mondott, egy apró tett, egy vélemény, egy mosoly, valami, ami beindít bennem valamit. Az, hogy szép fenék, szép test, magában nem elég, valami a személyiségéből is kell, hogy megfogjon, utána már jó.

2022. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
A szex minden nővel megy, de azzal lesz jó, akihez vonzódom is.
2022. szept. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmi vonzódás nem muszáj, de szexuális igen.

Volt olyan nőm, akivel párkapcsolatként nem működött a dolog, nem voltak nagy érzelmek, de a kémia megvolt, izzott a levegő, tehát szexuálisan nagyon is vonzó volt.

2022. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az egyes írta.

Egyszer kipróbáltam, jó fej csaj volt, de külsőre abszolút nem volt az esetem.

Fel sem állt.... szóval ha csak szexuális értelemben nézzük, igen, csak a szexuálisan vonzó nővel megy, és itt válasszuk szét a személyiségtől, mert az az igazi, ha mindkettő stimmel...de az már inkább szerelem.

2022. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 milyen volt külsőre?
2022. szept. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül is megy.f
2022. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!