Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van néha egyesekben az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van néha egyesekben az a gondolkodás, hogy ha egy csaj önszántából vesz fel combfixet szexhez akkor az egyesek szerint alap ha viszont egy srácnak tetszik akkor biztos a fétise?

Figyelt kérdés

2022. szept. 19. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Második esetben kinek a fétise?


Szerintem pont ha magától veszi fel a csaj akkor lehet azt gondolni, hogy neki ez valami pluszt ad, ő ettől szexibbnek érzi magát.


Ha meg a pasi kéri ezt akkor szintén jogos szerintem a feltételezés, hogy ez a pasinak bejön és így szexibbnek látja a csajt. :)


Eleve ezen nem tudom mit kell besérülni, ha tetszik neki, ez a "fétise" akkor egészségére. :)

2022. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Semmi bajod nem lesz attól ha valaki azt mondja hogy ez a fétised
2022. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És ezzel mi a baj? A combfix bikavadítóan szexi. Sajnos a feleségem túl molett hozzá...
2022. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fétised akkor lesz ha másképpen már nem áll fel. Addig csak simán tetszik, mert tényleg szexi akkor meg miért ne?!
2022. szept. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4


A fétis nem olyan dolog ami nélkül nem áll fel, hanem olyan ami izgat


Engem pl izgat a kötözés, de ettől még feláll anélkül is


F

2022. szept. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!