Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az a férfi aki anális szexre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi aki anális szexre vágyik az homoszexuális?

Figyelt kérdés
Miért vágyik sok férfi a barátnőjével anális szexre? Engem sosem érdekelt, nem is próbáltam, de annyiszor emlegetik, hogy milyen jó ha a csaj “engedi popóba” stb… mi abban a jó? Onnan jön ki az exkrementum… ott van a punci mellette ami szintén lyuk és sokkal gusztusosabb. Aki fenékbe akarja tenni, lehet hogy meleg hajlamú?

2022. szept. 19. 22:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%

Csak akkor ha az ő seggébe akar valamit 🤭

De ebben az esetben is inkább látens, vagy inkább biszexuális

2022. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem, csak perverz.
2022. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Vajon mikor sikerul az embereknek megerteniuk azt a nagyon egyszeru tenyt hogy ebbol a szempontbol tok mindegy mi a vagyad, csak az szamit hogy kivel akarod csinalni... Ha egy novel akarsz analisan kozosulni, annak megis mi koze lenne a melegekhez? Es megis napi szinten jonnek ezzel kapcsolatban is a kerdesek..borzaszto hogy itt tartunk
2022. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk én sem értem... HOMO szexuális.

MAGYARUL: AZONOS NEMŰ társra vágyik.

2022. szept. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Minden ami egy férfi és nő között történik, az hetero kategória.

A férfiaknak is van szájuk, mégsem akarom sem csókolni, sem szopatni őket. A nőkkel viszont szeretem ezeket csinálni. Na ilyen a seggluk is. Hiába ugyanaz anatómiailag, nagyon nem mindegy, hogy nőhöz, vagy férfihoz tartozik.

2022. szept. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy fent is írják akkor lesz meleg ha arra vágyik hogy egy másik pasi megrakja a púzóját. Addig csak "kissé" szubmisszív.
2022. szept. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Logikátlan kérdés. Ha valaki egy nővel akar dugni, akkor heteró. A lényeg, hogy nővel akarja, az mindegy hogy a nő melyik szervét testnyilását szeretné megdugni.
2022. szept. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Van egy gyönyörű szép test, ahhoz párosul egy szép popsi is. Nőből van ezért kevés az hogy csak fogom és fogdosom. Azt meg kell dug.ni mert akkor lesz kielégülve a férfi. Azért nem lesz bi vagy homo mert egy popsit meg akar dugni ami egy Nőé.

Akkor az meg pedofil aki a vékony nőket szereti? Mert a vékony nők olyan mikor meg fogod a fenekét mint ha egy kamaszt fogdosnál.

2022. szept. 20. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
45%
Inkabb a kerdezo, aki az esszeruseggel parhuzamos, sokkal inkabb kavicsos hajlamu !
2022. szept. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem, csak te vagy buta
2022. szept. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!