Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Fiatalon sikerült...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Fiatalon sikerült idősebb nővel szexelnetek?

Figyelt kérdés

Ki mennyi idős volt és milyen emléketek van róla?

Hogy sikerült összehozni?


2022. szept. 21. 10:21
1 2
 11/13 Whitewolf19 ***** válasza:

Én 20 éves elmúltam..

Utána volt.... 52,48,35 éves és még jó pár idősebb, akiknek már pontosan nem tudom...


Azt írták többen és én is megerősítem, hogy többen férjezettek voltak, ami azért előre vetíti.. Hogy nem árthat később odafigyelni.. Kiben lehet elvégre akkor megbízni, ha nem a házastársadban...


F/27.

2022. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem fiatal koromban csak idősebb nőim voltak. A legnagyobb különbség olyan én 30 a nő 52 volt, a másik olyan én 28 a nő 42. Nagyon jó élmény maradtunk a kettő, nagyon jó emlék. Nem finnyáskodtak és nagyon tapasztaltak voltak szexben is.
2022. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen !Nekem nagyon bejönnek az idősebb nők!Én 43 vagyok
2022. szept. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!