Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők tényleg ilyenek, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ilyenek, a férfiak meg olyanok többségében?

Figyelt kérdés

A férfi olyan hogy, a torta egy része a munka, egy része az élet, stb egy része meg a szex.

Ha valami nincs rebben, simán van szex mert az neki őröm.


A nők meg olyanok hogy, a torta legtetején van a cseresnye, na az a szex. És ezt a cseresnyét csak akkor fogyasztják ha, minden réteg alatta kész, és rendben van.

Munkahelyi gondok vannak?

Nincs szex mert csak nyűg.

Vagy a gyerek beteg?

Nincs szex mert csak nyűg.

Nem tetszett valami szólás valakitől?

Nincs szex mert csak nyűg.

Nem érzi valamiért szexinek magát?

Nincs szex mert csak nyűg.

Stb stb stb


A nőknek nem plus őröm a szex, csak ha a világon minden rendben van.


Menyire jellemző ez?

(Nem arról van szó hogy minden nő ilyen, minden férfi meg olyan. Természetes akad szép számmal ellenpélda. Csak egyik nemre inkább ez jellemző másikra meg az.)



#Torta elmélet #Szex mint nyűg #Ki akar ki nem akar #Szex mint őröm
2022. szept. 21. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Van benne igazság.
2022. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

A szex tökéletes feszültséglevezető tevékenység sosem nyűg számomra.

egy szexmániás csaj

2022. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Többségben valószínű. Viszont kivétel erősíti a szabályt: én nőként többnyire bármikor tudok szexelni és igénylem is, barátom ellenszemben munka miatt levan stresszelve és akkor nem kell neki. Hónapokig!
2022. szept. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Rám igazak a leírtak. Lány vagyok.
2022. szept. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Magával a behatolással én is így vagyok, azt nem kívánom mindig. De a masztizásra, csiklóizgatásra, orgazmusra mindennap igényem van és ellazít.
2022. szept. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet általánosítani! Nőkben, férfiakban is van számtalan típus! Az élethez pedig mázli kell! Ha mázlid van, olyanokkal hoz össze a sors (többnyire) akik kedvelik a szexet veled, ha peches vagy, akkor olyanokkal, akik nem kedvelik, legalábbis nem veled. Utóbbi esetben, el kellene gondolkodni, valóban a sors tehet róla, hogy mindenkivel ugyanazt a sémát éled meg, vagy talán benned van a hiba!

51F

2022. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!