Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehetne sunyiban felizgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne sunyiban felizgatni a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Most nem a lesmárolós taktikára vagyok kíváncsi,hanem azt akarom elérni,hogy ő kezdeményezzen,én csak kicsit hergelni akarom,húzni az agyát a barátnőmnek,hogy ne bírja és levadásszon.Mivel lehetne elérni?

2022. szept. 21. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

90 es évben voltam fiatal.

Én akkor azt csináltam, hogy szüleim sertés tenyésztők voltak, mindig diszkóba ha mentünk előtte házibuli volt a lány akit akkor fűztem raktam a piájába búgatóport, amit a disznóknak adnak, hogy kanosabbak legyenek.

Nos a pezsgőben jól feloldódott, haverjaim sose nem tudták elképzelni mitől ennyire pajkosak a lányok velem, volt, hogy kettő lány mászott rám, aztán szedett szét a szobában.

2022. szept. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

😂😂😂Najó 1-es, csak tudod már nem ez a világ van nem mellesleg ez akkor is es ma is illegális volt, amit a törvény büntetni rendel. Ha nem itatom meg ezt a mérget szegény lanyokkal fogadni mernék, hogy egy csaj sem mászik rad te szánalmas idióta. ;/


Kérdező


Bujjatok össze, kezd el óvatosan érzékien simogatni a baratnod hátat, vagy ahol ered aztán tudj a hajaba, aztán bújj hozza úgy h élére es jatszadozz az ujjaiddal erzekien menj végig a testen tenyereddel simizd, maszirozd,aztán előbb utóbb beadja a derekát, nekem anno bejott;)

2022. szept. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
1. Hülye válasz, de a kérdés még hülyébb. 😂🤣😅
2022. szept. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
A nőket nehéz kis idő alatt, bármilyen szitutban felizgatni, és még egyén függő is.
2022. szept. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Filmeztek és átkarolod. Aztán lecsúszik a kezed a mellére. Elkezded finoman cirógatni. Pozváltás ugyanez belső combokkal stb
2022. szept. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, szerintem ez a sunyiban letaperolás, és nem a sunyiban felizgatás. Eleve, ha még nincs felizgulva, és csak úgy fogdosod a mellét, az maximum idegesíteni fogja.

Kérdező, jó lenne ehhez tudni, hogy egyáltalán mi izgatja a barátnőd? Romantikus típus? Akkor egy ilyen típusú film meghozhatja a kedvét (persze a romantikázáshoz, nem egy keféléshez). Vagy ha tudod, hogy milyen ruha teszik rajtad neki, akkor véletlenül pont azt felvenni. Maximum ilyesmikkel.

2022. szept. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%
Edd meg a vacsoráját és röhögj rajta.
2022. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14%

#7

Ezen is csak egy fiú izgul fel...

2022. szept. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!