Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok szeretitek ha a fiu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok szeretitek ha a fiu ugy nyalja a seggetelet h utana tiszta nyal a fel feje es bedugja rendesen a nyelvet? Fiuk ti szeretitek ezt csinalni? Es klasszik szexnel is vagy csak analnal van ez nallatok?

Figyelt kérdés
Aki nem szereti az analt vagy ezt eliteli az csak lapozzon tovabb

2022. szept. 22. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Gyerekesen fogalmazol, vagy is próbálsz fogalmazni. Gusztustalan.

Ne írj privátot, mert nálam nem nyerő a válaszolót zaklatni.

2022. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Full beteg vagy
2022. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az anált, de erre semmi igényem nem lenne.
2022. szept. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az análban partner vagyok, de ne nyaljon ott.
2022. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha eldöntendő kérdést írsz ki, arra az igen, és a nem is jó válasz. Utána meg kikötöd, hogy aki nem, az lapozzon tovább. Ne így írd ki a kérdést, és legközelebb megspórolsz nekem egy kattintást. Fogalmazd úgy, hogy arra ne lehessen nemmel válaszolni, és voilá! Már ki is szűrted az ilyet nem kedvelőket.
2022. szept. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Defektes vagy kiccsákó.
2022. szept. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Én baromira szeretek popsit nyalni, sőt ezt meg kvázi haveri alapon is csinálnám viszonzas nélkül. Max kiverem magamnak. Igaz nem nagyon kapnak rá a lányok hogy nyalassák a popsijukat.
2022. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Amikor popsit nyalok, tövig nyomom a nő fenekébe a nyelvemet, amilyen mélyre csak tudom, gyakorlatilag seggbekúrom a nyelvemmel. Nyál nyilván folyik bőven közben. Aki nő hagyta, hogy a fenekét nyaljam, nem volt még olyan, aki ne élvezte volna állatira. És igen, általában az az anál bevezetőjeként van, de nem feltétlenül.
2022. szept. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!