Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a Svéd vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a Svéd vagy a Finn lányok szebbek?

Figyelt kérdés

2022. szept. 23. 00:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tuti a finnek, azon belül is a számik.
2022. szept. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
finn
2022. szept. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Mind sàpadtak mint a 3 hetes vizihulla.
2022. szept. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Én nem látok jelentős különbséget. Általánosságban tetszenek a skandináv csajok, a kék szemű, szőke hajú (bár a hajszín kevésbé fontos), sportos, magas, nem husis csajok kifejezetten vonzóak.
2022. szept. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 StevenUp ***** válasza:
16%
A, Norvég nők jobbak. De a magyar lányok a legszebbek
2022. szept. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
#5 a magyar lányok már rég nem a legszebbek, kövérek, löttyedtek, bunkók, flegmák. 100-ból egy van aki megnézésre érdemes.. és az még csak megnézés.
2022. szept. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

nem annyira hasonlóak, a svédek átlagban közelebb állnak a sztereotip északi árja kinézethez, míg a finneknél kicsit kelet-európaibb az összhatás

szerintem a svédek. leginkább azért, mert a finnek körében gyakoribb egy jellegzetes arcberendezés, ami a szürkés-kékes szemszínnel együtt összességében elég kifejezéstelen arcot eredményez.

2022. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

#6 nak kicsit igaza van. A Magyar életmód nemigazán kedvez a

fitt és sportos testalkat kialakulásának.

De az arány azért ennyire nem rossz.

2022. szept. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 StevenUp ***** válasza:

ma 09:28


Lehet én születtem jó Vagy rossz helyre, de felénk rengeteg olyan nő mászkál amire itt mindenki veri a nyálát, vagy mást... Ezért is szoktam a legtöbb iderakott kamu vagy valódi képhez írni hogy átlagos. Mert nálunk ez tényleg átlag alkat. 🤷‍♂️ Ízlések kérdése. Aki a dagadt, bocsánat molett vagy telt nőket szereti, annak akkor valószínűleg szintén a magyar nők a lennének a legszebbek ha a te állításod fedné a valóságot

2022. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Butaság hogy a skandináv nők szépek. Van köztük igen, mint minden rassznál. De a többségnek nagyon karakteres "ork" arca van
2022. szept. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!