Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szexuálisan tapasztalt emberként elvenni egy nő szüzességét?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, elég nagy tapasztalattal szexuális téren. Összejöttem egy 27 éves lánnyal, kezd komolyra fordulni a dolog. Tegnap kiderült róla (nem gondoltam volna, mert semmi nem utalt rá), hogy még szűz. Mit gondoltok, milyen érzés lesz elvenni a szüzességét ennyi idősen? Illetve van egy kis félelmem, hogy tud e a szex igazán jó lenni egy olyan nővel, aki eddig várt. (Jó pár lánnyal volt már dolgom, de szűzzel soha)

2022. szept. 23. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Előbb nőlj fel!
2022. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha olyan sok tapasztalatod lenne mint ahogyan azt te itt előadod akkor nem tennéd fel ezt a kérdést.
2022. szept. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
26 éves kölyökként képzelem mennyire tapasztalt vagy. Majd térjünk vissza erre úgy 20 év múlva.
2022. szept. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
A ganéjban fetrengő disznóéhoz hasonló érzés. Mert akinek a nő szüzessége nem kincs, nem érték, hanem egy játékszer, amit elvenni kell - és nem úgy fogadja, mint egy ajándékot, amit majd a felesége ad neki a nászéjszakán, az már eláshatja magát a pöcegödörbe. Tapasztalt nem a sok szextől lesz valaki, azt a ló is tudja csinálni. Tapasztalt attól lesz valaki, hogy TISZTELI a lányokat és azok lényegét.
2022. szept. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%

Sokat fog félni, bénáskodni, de mivel már azért meglehetősen öreg eg, szűzhöz kepest, be fogsz férni rendesen.

Ha 16 lenne, éreznéd a testi különbséget, így csak a viselkedés lesz más. Én soha sem szerettem a szüzeket, vagy kevés tapasztalatúakat. Taníthatod meg pózban maradni, lovagolni, szopni...

Aztán amire kb jó lesz el telt 2 év.

2022. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Érdekelt régen, de már a gyaszt se. Csak bolondokat meg szuzeket. Hát nem lefogaz mindegyik, nem tudnak semmit. Inkább egy tapasztalt pacek kis nőt dugok, aki úgy lemelytorkoz elmegyek fel. Perc se

24f

Testépítő bajnok

2022. szept. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Az első alkalom valószínűleg feszengős lesz, de ez érthető is valahol. Új dolog, amiben nem tapasztalt és amiben valószínűleg szeretne jól teljesíteni. De nem feltétlenül igaz az, amit az 5-ös ír. Ha sokat kommunikáltok, megnyíltok egymás előtt, el meritek mondani a vágyaitokat, félelmeiteket, akkor hamar fel lehet zárkózni. Az első kapcsolatomban a fiú jóval tapasztaltabb volt nálam, mégsem volt gond ebből, mert nyitottan álltam a dolgokhoz, és "éreztem", hogy mi a jó neki, nekünk. Sokszor mondta, hogy még soha senki nem szopta úgy le, ahogy én, illetve, hogy az előző barátnőjével mennyivel rosszabb volt a szex (farönk effektus). Ha figyelsz a partneredre és van hozzá érzéked, akkor nem számít, hányan tömtek már meg. Persze ehhez kell az is, hogy passzoljatok és kommunikáljatok.
2022. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem éreztem sokkal másabbnak, csak több szeretetet próbáltam neki adni ilyenkor, hogy érezze magát biztonságban.

Ez egy elég ösztönös dolog, nem lesz rossz.

És ha 26 évesen veled akarja hogy megtörténjen, akkor valószínüleg fontos vagy neki, ezért odaadóbb lehet mint sokkal tapasztaltabb lányok.

2022. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%

Küldd hozzám, majd én átsegítem a nehéz kezdeteken! ;)

37/F

2022. szept. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Nincs 2 egyforma ember.

Ha ennyi idősen veled veszti el, lehet tényleg oda qdóbb lesz, de akkor ne verd át.


Meg lehet tanítani. Kommunikáció az fontos.

Legyél türelmes, biztos gyorsan belejön.


Én pl már első alkalom után teljesen ráéreztem.

Első szopásomnál azt mondták, soha senki nem csinálta ilyen jól.


Aztán az is lehet, h teljesen béna lesz. Viszont egy sokszor dugott nő is lehet, totál béna.

Teljesen emberfüggő.

2022. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!