Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik szívesen szexchatelnek:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szívesen szexchatelnek: mennyire fontos nektek a partner írásmódja?

Figyelt kérdés

Így írom hogy írásmódja, mert nem csak a helyesírásra gondolok, hanem a nyelvhelyességre, stílusra, írásjelek használatára, kis és nagybetűk, stb. Akinek ez fontos: mennyire alkudtok meg vagy mennyire engedtek belőle ilyen olyan okokból?

A kérdésemet az ihlette, hogy egy lány halálosan besértődött mikor megmondtam neki, hogy ilyen írásmóddal nekem ez nem pálya, hiába volt izgató amiket írt. Aztán még neki állt feljebb meg én voltam az impotens f*sz meg minden. Más szemet huny felette és inkább elviseli? És nem apró dolgokról volt szó, az én írásmódom sem tökéletes egyáltalán.

Nektek mik a tapasztalataitok? Azt írjátok oda hogy férfi vagy nő válaszol-e.


2022. szept. 24. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szamit, a hibak kiabranditoak.

N

2022. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, nagyon fontos. /F
2022. szept. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

18 éves fiú vagyok, és számomra is fontos.

Kb. nagyon le szoktam írni magamban az illetőt, aki nem volt képes megtanulni normálisan írni sem...

Ugye ilyenkor tovább is gondolja az ember, hogy vajon milyen lehet az értelmi szintje más tekintetben is.

2022. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fontos, mert altalaban a rosszabb irasmoddal rendelkezo emberek kevesbe kreativak is. Bar en evek ota nem szexchateltem.
2022. szept. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos. Ha nem tetszik az írásmódja, szexchatig el sem jutnék vele, mert annyira kiábrándító. N
2022. szept. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is nagyon fontos. Szintén nem csak a helyesírás, hanem a teljes íráskép. Engem mondjuk már az is tud bosszantani, ha az írásjelek után nem használ valaki szóközt, vagy ha nem használ ékezeteket. De ezek azért még beleférnek.

Kicsit talán grammar nazi is vagyok, persze azért nem túlzóan :D Mondjuk beszólogatni vagy megalázni senki nem szoktam emiatt.

Jól tetted, hogy nem engedtél belőle. Semennyire sem tud izgató lenni egy szöveg, ha tele van hibával, mindegy milyen a tartalma vagy ki írta, ez van 🤷‍♀️

N

N

2022. szept. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Ritka ma már az olyan nő akivel lehet is beszélgetni, intelligens de egyben azért van pár meredek, perverz gondolata.
2022. szept. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Fontos a helyesírás
2022. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Fontos a helyesírás, meg az is, hogy még tudja fogalmazni mit tenne velem. Persze az is fontos hogy hasonló legyen az érdeklődési kör. N
2022. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Szexchatnél alap. Semennyit nem tudok belőle engedni. Egyszerűen nem tudom izgatónak tartani, bármilyen is a tartalom ha nincs ékezet, nincs írásjel, nincs szóköz, kis és nagybetű...

Sima szexuális tartalmú beszélgetésnél már elengedtem ezeket, de szexchatnél nem tudom.

Pedig próbáltam, gondoltam már rá, hogy én vagyok a túl sokat elváró, velem van a baj, de egyszerűen nem megy. Tényleg, semennyire nem tudom izgatónak tartani ha nem tökéletes az íráskép, írásmód.


n

2022. szept. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!