Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hogy fogadtátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy fogadtátok mikor a pártok felhozta a garmas szexet(plusz egy lány felallásban) ?

Figyelt kérdés

Belementetek, ha igen milyen volt hogy találtatok harmadikat, nem voltál féltékeny, nem akart utána a pártok a csjtól többet? Vagy még ismétlést?


Enyem nagyon akarná egyrészt izgatja a dolog másrészt meg azért mert én több pasival voltam mint ő lánnyal és ez zavarja 2vel voltam többel szóval nem nagy a különbség és akkor még nem ismertük nyilván egymást. De most benyögte hogy őt ez nagyon zavarja és kiszertné egyenlíteni ezt a számot. Nagyon szeretné ha kétszer hármasoznánk egy lánnyal és így akkor elvileg megnyugodna a lelke.

De én meg nagyon féltékeny lennék. Zavarna a dolog .


2022. szept. 26. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon okos a parod. Te meg buta vagy.
2022. szept. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszónöm az érdembeni választ. Sokat segítettél. Mért vagyok buta?
2022. szept. 26. 09:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé furcsállom ezt az egalizációt, eléggé éretlen viselkedés párod részéről. Szerintem inkább csak simán annyi az egész, hogy talált egy mondvacsinált indokot a hármas szexre.
2022. szept. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Te is, meg a párod is gyerekek vagytok még agyilag...

De a kérdésedre válaszolva: csak akkor menj bele ilyesmibe, ha te is szívesen lennél benne a +1 lányos hármasozásban! Ha nem, akkor inkább add ki a párod útját, ha ilyen ostobán gondolkodik, hogy egyenlítgetni akar. Ha neki ez ennyire számít, akkor megteszi a hátad mögött is!

2022. szept. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Én bele mentem,nem zavart a dolog,viszont nálunk nem azért történt,mert ki akartuk egyenlíteni a számokat. Ez gyerekes dolog
2022. szept. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Ez egy hülye kifogás a párod részéről miért akar más nőket megbúbolni melletted, meg egy átlátszó indok annak kipróbálására amit majd' minden pasi legalább 1x át akar élni az életben (két nővel lenni). Gyerekes, manipulatív célzatú szöveg. Ennek fényében vond le belőle a tanulságokat.

A kérdésedre válaszolva: annak függvényében "fogadják" hogy van-e rá affinitás vagy sincs. Benned úgy tűnik nincs, de a pasid tojik rá, fontosabb neki hogy meglegyen amit ő akar. Ebből is levonnám a tanulságot.

2022. szept. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Te elhiszed ezt az indokot? Ne haragudj, tényleg buta vagy, ha hagyod, hogy elhitesse veled. Csak friss puncit akar, nem egyenlíteni.

Jó nagy bunkóság, ha te meg nem akarod.

2022. szept. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az előző barátomnál én voltam az ötletgazda. Tetszett neki. De már szakítottunk.

Azért csináld, mert szeretnéd! Ne azért hogy kiegyenlítődjenek a viszonyok. Ez így zsarolás. A pasid nem érett erre a hármasozósdira.


30N

2022. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ebbe nem, egyszerűen mert ennél szubmisszívebb vagyok. :D


Az, hogy két vagy három férfi intézzen el, na abban bármikor (persze ne okozzanak maradandó károsodást, de análon kívül azt tehetnének, amit akarnak)

2022. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!