Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, miert vonz Titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, miert vonz Titeket annyira, hogy ismeretlen sracokkal szexeljetek?

Figyelt kérdés
Tobb kerdesben es valaszban is olvastam ezen vagyatokat. Mi annyira jo ebben szamotokra?

2022. szept. 26. 16:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Izgató. Nem tudod mire számíthatsz,én általában eddig úgy jártam hogy nagy,érzéki ,de közben durva is volt a srác 😊. Szeretem
2022. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Ahogy az első írja, nem lehet tudni, mire számíthatok. Spontán, izgalmas. Aki ismeretlenül le tud nyűgözni, az magabiztos, férfias. A sok ismerkedős randi akkor is unalmasabb, ha amúgy jobb a személyisége a srácnak.
2022. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%

Lányok ne kamuzzatok! Dehogy is mentek el idegennel!

Még itt anonim se mertek válaszolni, egy üzenetre. Ha itt nem mertek, a valóságban, meg világgá szaladtok!

2022. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Pont fordítva. Itt levelezni idegenekkel sokkal kockázatosabb, mint elmenni valakivel élőben.
2022. szept. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

Kedves 3-as. Azért mi nők megnézzük kivel megyünk el.Ha nem tetszik külsőleg,azzal nem foglalkozunk. Ha tetszik,azt visszük. És ha esetleg észre vesszük hogy kamu név,meg kép, akkor azzal sem találkozunk. Vagyis én nem.

Mindig lecsekkolom az illetőt,hogy megéri-e

2022. szept. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
#4. Pontosan igy van
2022. szept. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
Nektek még a 10 cm is elegendő akkor, ha egy csillagos, vagy négy karikás (20 éves) kotla szrral jön egy kis kan.
2022. szept. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%

Mindegy az milyen auto,mert engem nem az érdekel mivel jön. Jöhet gyalog is. Vagy busszal. Esetleg vonattal. Jöjjön ide az a lényeg.

Meg ne kis kan legyen,hanem 30 felett. Nem szeretem a fiatalokat :)

2022. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Ismeretlennél pont nem számít az autó. Ha buliból jövünk, úgyse vezethet. Utána meg úgyse találkozunk.
2022. szept. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

Jól beszélsz 8as :)

Amúgy engem csak fantázia szinten izgat, ahhoz hatalmas lutri kéne, hogy pont olyat fogjak ki, aki aztán hű de nagyon elintéz. Ahol én lakom, csak azok a fiatal tesze tosza fiúcskák vannak, akiket 8as is említett.

2022. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!