Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20-as, 30-as férfiak, voltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-as, 30-as férfiak, voltatok már együtt nagyon idős, 60-70 év körüli nővel?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Milyen volt velük a szex? Hol szedtétek fel őket és mennyire volt nehéz velük eljutni a szexig?
2022. szept. 26. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
52 éves nő voltam eddig csak
2022. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Ha igen, miért?"


Nők 50-60 éves korukig nagyon népszerűek manapaság már és csak külső alapján válogatnak. Ha te nem ütöd meg a mércét, akkor vagy egyedül maradsz vagy keresel magadnak valami extrém rondát (pl. megégett arcút) vagy idős nénit. Pl. alábbi linken megnézed a figurát és egyből megérted a miértet.


[link]

2022. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem sajnos, pedig egy elegáns, japán, 50-es bizniszwomannel smároltam egyszer egy konferencián. Te jó ég, nagyon tudott az öreglány. Sajnos a szobámba nem jött be, talán, mert házas volt.
2022. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, de izgatna. Az egyik nagy álmom, hogy egy ilyen idős nővel lefeküdjek.

22/F

2022. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem, és nem is szeretnék
2022. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kilestem a szomszédöreglányt.A kertben szokott matatniDe jó s..ge van!!Sztem olyan 70 körül lehet.
2022. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!