Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábfétisesként ti mit gondolto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétisesként ti mit gondoltok/milyen tapasztalaitok vannak az átlagos kinézetű, viszont vonzó/szép lábú lányokról? Ti ilyenbe már volt hogy belementetek?

Figyelt kérdés
Sztorik, vélemények, tapasztalatok érdekelnének főleg, később majd kommentben leírom hogy nekem mi volt, most kicsit hosszú lenne

2022. szept. 27. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Nem érdekel a béna lábfétis.
2022. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
az hogy sok szetsminkelt cicababa valahogy arra mar nem gondol, hogy a labukat is apolni kene, es sok igenytelen ocsmany labba futottam mar bele.
2022. szept. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
én egyszer láttam egy olyan nőt nyáron a metrón, újbedugós papucsban, aki nekem kinézetre, arcra, testre is kicsit átlag alatti volt, legalábbis az én ízlésem szerint, meg korban se az én korosztályom volt (olyan 35-40 körül lehetett, én vagyok 23) de a lába az valami eszéletlen igényes, nőies vonalakkal volt megáldva, egyszerűen nem bírtam levenni róla a szemem és ha belemenés alatt azt érted, hogy ha az ölembe rakta volna csak úgy random más körülmények között (nem a zsúfolt metrón), akkor nem tiltakoztam volna
2022. szept. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utolsó, ilyen nővel esetleg volt dolgod később?
2022. szept. 27. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Volt, hogy fejre-testre szép volt a nő, de a lába nem volt szép. Van, aki átlagos nő, de a lába No1. Nem volt még részem lábfétises dolgokban, pedig tetszene egy nővel. (F)
2022. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Volt benne részem nekem is, csaj olyan átlag volt de a lábai ATYAÚRISTEN !!!

Hófehér, esetenként francia pedikűr volt rajta és egyszerűen belezúgtam!

2022. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt vettem észre hogy sok szép lábu de átlagos kinézetű nő van. És sok szépnő van rusnya lábbal.
2023. márc. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!