Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintettek ilyesmire lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek ilyesmire lenne igény? Erotikus novellákat írni kérésre, úgy hogy a "megrendelő" egészen pontosan kérhet bármit, hogy ki legyen benne, mi legyen benne, stb.

Figyelt kérdés
Aki pedig jó írói vénával bír, kvázi a "megrendelésre" megírná részetesen a szextörténetet. Én szívesen írnék ilyesmit embereknek, de vajon az iylesmire van igény "megrendelői" oldalról is?

2022. szept. 27. 17:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Én részemről nincs igény rá, nem olvasok ilyeneket, de szerintem ötletnek kiváló! Biztos sokan vannak, akik szívesen olvasnak ilyeneket, hát még, ha pontosan az ő fantáziájukra van szabva. Csak anonim kellene írnod, mert a perverzek és erőszakoskodók lehet rádszállnak.
2022. szept. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
100%
Részemről igen lenne rá igény.
2022. szept. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen anoním gondoltam természetesen :) Szerintem biztos lenne, akit vonz, hogy kvázi teljesen az ő igényeire és fantáziájára van szabva valami, csak próbálom felmérni, mekkora igény van vajon ilyesmire :)
2022. szept. 27. 18:04
 4/27 A kérdező kommentje:
2-es írsz privit? Meg igazából bárki nyugodtan
2022. szept. 27. 18:05
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ötlet, meg lehet próbálni kidolgozni a módját :))
2022. szept. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Mit javasolsz, hogyan ?:)
2022. szept. 27. 18:08
 7/27 anonim ***** válasza:
69%

#4


Most nagyon sok perverz gyökértől fogsz privit kapni sajnos :( sokat kell majd válogatnod a normális levelek közt :(

2022. szept. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 StevenUp ***** válasza:
86%

Nem hiszem hogy lenne külön igény rá.

A francia irodalom, és az internetnek hála Dunát lehet rekeszteni erotikus novellákkal.

Van köztük jól sikerült, de a legtöbbel max s*gget törölni jó mert annyira egy kaptafa mind.


Az egyetlen "Extra" amit nyújtani tudsz az az hogy megrendelésre készíted személyre szabva.

De nekem személy szerint cikis lenne az hogy egy vadidegen embernek mondom hogy "Szia kérnék egy novellát akiben van András a harmadik padsorból és rosszalkodik annával a tornaterem öltözőben amit megleshetek"

És akkor várok... Várok... Aztán kapok valamit amiben benne vannak ezek a kulcsszavak és lehet rá maszturbálni...


Ha erre valós igény van akkor az ilyen 30+ os b*atlan pi*ák és farokhúzogató kamaszok akik olvasni éppen megtanultak de hamar rá is unnak..


Próba szerencse, én azt mondom, de kb akkora értéknek tartom ezt irodalmi szinten, mint tánc kategóriában a revütáncokat.

Vagy autóiparban a Suzuki Swift et: az vesz olyat aki rá van szorulva, és annak nagyon jó.

2022. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Igen, ismerem az erre szakosodott "oldalakat", és én is nagyon alacsony színvonalúnak látom őket. Úgy gondolom, én ezekkel szemben valóban magas színvonalat tudnék nyújtani. Az, hogy ezt nyilván a megrendelő is anoním tudja csak elképzelni, lehet valóban problémát jelentene, nem tudom, mennyire kiküszöbölhető az ilyesmi.
2022. szept. 27. 18:17
 10/27 anonim ***** válasza:
92%

Ha nő vagy akkor lenne megrendelőd, de akkor sem a novellákra lennének kihegyezve hanem egyfajta kibővített szexchatnek tekintenék.

A szextörténetek többsége irodalmi szempontból egy rakás... pont ahogy a #8-as leírta.

2022. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!