Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mégis mi az ami a legjobb,legn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi az ami a legjobb,legnagyobb orgazmust adja nektek pasik ?( Részletesen is le írhatjátok elejétől a végéig. )

Figyelt kérdés

2022. szept. 27. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Prosztatamasszázs + farok verése.
2022. szept. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú ideig (mondjuk 1-2 hét) folyamatos ugratás orgazmus nélkül majd a végén prosztata orgazmus vagy 1 óra ugratás után okozni orgazmust minél több inger okozásával
2022. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az volt amikor az exem sokáig nem hagyott elélvezni. Minden nap szopott, de soha nem fejezte be. Maszturbálni sem szabadott. Igazi kínzás volt.

Majd 1hét után végre engedte, de ott is elhúzta 1órán át a kényeztetést. Többször amikor már majdnem elmentem, abbahagyta. Amikor végre elélveztem annyira megduzzadt a farkam hogy már szinte fájt, remegett tőle a lábam és vagy fél percen át jött, ő pedig közben nem hagyta abba, hanem végig a szemembe nézett és mélytorkozott.

Utána nagyon érzékeny volt, de nem hagyta abba, még 10percet csinálta és mégegyszer elélveztem. Még ekkor sem akarta abbahagyni, de utána már leállítottam, mert már fájt.

2022. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Gyonyoru arc, feszes vekony test, brazil wax punci, szuk vagina. Akkorat lonek egy ilyentol, hogy orbitals palyara alna az ondom. Na jo, almodozni csak szabad. Igy meg marad az az unalmas tologatas...
2022. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*allna
2022. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kihagytad a lényeget "kor pls" 😂😂😂
2022. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még prosztata orgazmusom azt nem tudom milyen de popsiba gumi nelkűl ,akkorát élveztem hogy bele remegtem !
2022. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már egy sima mélytorkozástól is kispriccelnék magamból mindent.
2022. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es ki élvezett kibe?
2022. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy kiadós mélytorkos szopàstól.f
2022. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!