Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az természetes, ha egy nőnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az természetes, ha egy nőnek évek alatt teljesen elvész a szexuális fantáziája? Ez a pasikra is jellemző?

Figyelt kérdés

A bnőm a kapcsolatunk elején tele volt tök jó ötletekkel. Igazán játékos és felszabadult volt a szex. Nagyon örültem neki, mert rengeteg fantáziám van ezen a téren. De aztán valahogy egyedül maradtam velük. Mostanra azt érzem, azért része a kapcsolatunknak a szex, mert tudja, hogy ez fontos része az együttélésnek. Állítólag jó párja vagyok. Az az érzésem, hogy a szexből már csak annyi érdekli, hogy nekem meglegyen. Én meg persze boldogabbnak láttam őt, mikor még az egész egy izgalmas játék volt.


Azon is gondolkodtam, hogy vajon fordított esetben is megesik az ilyen? Elvesztheti a férfi is az érdeklődését úgy általában a szex iránt? (Bárcsak én vesztettem volna ezt a kíváncsiságot el.)



2022. szept. 28. 12:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pasiként az évek alatt jött meg és durvult el. :D

Csajok sokszor inkább "lehiggadnak" :)

2022. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy elnézem, látom itt, magam körül, mindkét nemnél előfordul, csak más életkorban, életszakaszban.

A nőknél mikor elkezdenek háztartást vezetni, meg jönnek a gyerekek. A férfiaknál pedig negyven ötven felett kezd hanyatlani az érdeklődés. A nők egy részénél pedig ekkorra tér vissza az étvágy. A gyerekek kirepültek, Jön a változó kor miatti hormonváltozás.

2022. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy nálatok is ez van, de én nem a szex iránti érdeklődésemet vesztettem el, hanem a párom iránti érdeklődést. Évek alatt kifakult a vonzalom, nem akarom izgalmassá tenni, legyünk túl rajta, ha muszáj csinálnunk. Onnan tudom, hogy amikor volt egy-két futó kalandom, akkor azokkal a nőkkel ugyanolyan izgalmas és kreatív tudtam lenni, mint vele tizensok évvel ezelőtt.


(45F)

2022. szept. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Találkozik velem, visszater neki, meglátja a testem, pacekom, elázik a bugyi.Na ez a természetes.

24f

8x bajnok

2022. szept. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#2 fura ez a fáziseltolódás. én mostanra fáradok bele, hogy azt gondolom, majd visszatére valami ebből a női szenvedélyből. a kapsolatunk nem romlott és jól tudunk az élet más területén működni. De ez, mintha úgy elmúlt volna, mint egy gyerekkori bárányhimlő.


Kicsit butaságnak érzem, hogy amíg a testünk jó karban van és gusztusos, addig ez a téma jegelve van. Aztán majd a hormonok változásával, 50 éves korban jön vissza az étvágy? Már magamra is úgy nézek, hogy látom az éveket és hiába a sport. Az idő vas foga erősebb. Vajon mit hoz a hormonváltozás?

2022. szept. 28. 13:02
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nőt nem érnek külső ingerek, csak a munkahely, háztartás, gyerekek körül forog az élete, akkor van ez.

Unalmas az élete, fáradt. Ha van is valami program, oda a gyerekekkel megy, rájuk figyel.

2022. szept. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom:

Beleuntam az életbe, monoton lett. Monoton lett a szex is. Levették a teher egy részét a vallamról és visszatért a játékosság is az életünkben.

2022. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Az természetes, ha egy nőnek évek alatt teljesen elvész a szexuális fantáziája? Ez a pasikra is jellemző?"

Szerintem alapvetően férfiaknak is csökken. Úgy általában, ahogy telnek az évek, úgy lesz az ember egyre inkább besült és fantáziaszegény, minden téren.

2022. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy általános folyamat. Nagyon sok házasság megy tönkre emiatt. Nálunk is míg régen volt, hogy az asszony kezdeményezett meg voltak jó ötletei, mostanra a szex számára olyan letudandó feladattá vált, mint pl. a portörlés. Havi egyszer alámfekszik, de teljesen passzív, semmi szenvedély, semmi aktivitás, csak legyünk már túl rajta. Csak egy nyűg a számára szex és szabály szerűen frusztrálttá válik, ha nem végzek fél perc alatt. Van, hogy megszólal, hogy "ne fogd már vissza magad!" Nagyon kiábrándító, mert én még mindig kívánnám, de ez így lelomboz és egyre kevésbé van már kedvem egyáltalán kezdeményezni is.
2022. szept. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a megszokás és az unalom, némi fásultsággal kiegészülve. Én is gyakran azon kapom magam, hogy a mindennapi monotonitásban bizony az izgalmasabb szexuális vágyaimat nem a férjemmel képzelem el. Ez van. Biztosan ő is hasonlóan van vele. 17 év után már nem indítjuk úgy be egymást.

40

2022. szept. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!