Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero férfiak szeretik ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero férfiak szeretik ha análisan kényesztetik?

Figyelt kérdés
Énis hetero férfi vagyok de láttam 1-2 helyen és olvastam hogy elméletileg hetero férfiak szerethetik ha análisan kényesztetik őket, egyértelmű hogy sok férfi nem szereti de vajon vannak akik szeretik?

2022. szept. 28. 13:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem! Ujjal és nyelvvel is!

30f hetero

2022. szept. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze ahhoz, hogy a férfi hetero vagy sem.

Az anus a legtöbb embernél erős erogén zóna (lévén, hogy tele van idegvégződésekkel, érzékeny terület), csak sokakban a gátlások, a szocializálódás, esetleg a homofóbia ezt elfojtja.

Persze nyilván kérdés, mit értünk kényeztetés alatt. A legtöbb férfi (aki legyőzte a percepcióit és kipróbálta) a nyelvvel, ujjal való izgatást kifejezetten szereti, de mondjuk ennél tovább nem menne. A prosztata izgatása egyébként önmagában alkalma orgazmust okozni, anélkül, hogy akár csak megérintenék a péniszt, szóval ennek nem a szexuális preferenciákhoz vagy beállítottsághoz van köze.

2022. szept. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze van egy ember szexuális beállítottságának, azaz hogy nőhöz, vagy férfihez vonzódik, ahhoz hogy adott erogénzónáit hogyan szereti kényeztetni? :D
2022. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

#3

Hát na, elég b.zisnak hangzik aztán na :D gondoltam így teszem fel a kérdést

2022. szept. 28. 13:37
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon szeretem ha a parom ujjaz vagy a dildóját használja
2022. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Az b*zis, ha férfival csinálod. De azzal sincs semmi baj, ha meleg vagy nyilván. Attól, hogy jól esik az izgatás a fenekednél a barátnődtől, nem leszel b*zi... Hozzáteszem, az én barátnőm is élvezi, ha ujjazom, vagy nyalom a fenekét.
2022. szept. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha a baratnom nyalja ott azt imadom neha mikor ujjaval simizi akkor kicsit bedugjda de nagyon kicsit

Tobbet nem szeretnek de ezeket imadom

2022. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A férfi fenék egy teljesen identitássemleges, erogén terület... Van, akinek tetszik, van akinek nem, ha izgatják - ugyanígy nőknél is. Nem az van, hogy mivel a melegek főként az anált alkalmazzák, ezért innentől kezdve ez homoszexualis dolog, hanem a melegek pont azért alkalmazzák, mert lényegében az az egyetlen lyuk altájékon, amit lehet hasznalni közösülésre náluk. Ettől még nem homoszexuális védjegy, csak a homofóbb beállítottságú emberek gondolják így általában.
2022. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

Persze, hogy b.zisnak hangzik, ugyanis ezt diktálja a társadalmi nyomás és a sztereotípiák. De ez csak most van így.

Számomra pont az a fura, hogy az emberek hatalmas százaléka az egész életüket képesek ezek alapján leélni. És általában ők hangoztatják a leghangosabban, hogy rájuk nem hatnak a reklámok, a média, a társadalmi nyomás, stb.

Párszáz éve kifejezetten férfiak kezdtek el magassarkúkat hordani és a harcos, erős, gazdag férfiak jelképe volt, gondolom tudod mi van ma ha egy férfi felhúz egy magassarkút..:D

Nincs száz éve, hogy a kék szín a lányok színe volt, a rózsaszín pedig a fiúké. Alapvetően a (baba)kék egy sokkal nőisebb szín, a rózsaszín pedig az agresszívabb, férfiasabb pirosnak a halványabb árnyalata, ezért volt a divatban a kisfiúk színe a rózsaszín.

Szintén gondolom, hogy tudod mi lenne ma (főleg magyarországon), ha egy kisfiút rózsaszínbe öltöztetnének.

Azért mert ma társadalmilag kevésbé elfogadott rózsaszínben lenni férfiként, vagy a prosztatádat izgatni, attól még az semennyire nem befolyásolja a szexuális beállítottságodat.

2022. szept. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha párom a fenekemmel is foglalkozik, nagyon izgató ahogy az ujjai odacsúsznak és akár be is mennek.
2022. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!