Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legextrémebb hely,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legextrémebb hely, ahol valaha szexeltél?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokat!

2022. szept. 29. 15:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
A horvát tengerparton egy sétaút mellett. Mivel éppen akkor nem volt arra senki, azt hittük, ritkán használják. Tévedtünk...
2022. szept. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Távolsági busz hátulja
2022. szept. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer a kocsi hátsóülésén, az klasszikus szex volt. Egyszer megujjaztam egy lányt egy panel alatti "átjáróban", meg egy bulihelynek a galériájában is. De az utóbbiban lehet csak a mellét markolásztam, már rég volt.
2022. szept. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
#3 kiegészítés: egy lagzin a ruhatároló helyiségben volt egy ágy, oda bezárkóztunk és ott dry humping volt.
2022. szept. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Játszótér, és mellette egy pad, (két külön alkalom volt)
2022. szept. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Működő szauna 😁
2022. szept. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Jógastúdió
2022. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy Balaton parti bár mögött, a sétány mellett.
2022. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Első exemmel pár hónappal szakítás után, találkoztunk tanítás után. 11 osztály. Sétáltunk a tó körül a suli mellett, aztán bementünk a szabműv házba, és fel az emeletre. Az épület az iskola épületének a része fizikailag, de ott kiállítások előadások stb vannak, szóval nem a sulié. Viszont a suli bérelt termeket az emeleteken. Úgy kell elképzelni, hogy belépsz, és előtted egyből középen megy fel a lépcső, a lépcső mögött a tér másik végében pedig a másik bejárat. Ha felmész a lépcsőn, körbe kell menni, és akkor újra ott lesznek a lépcsők. Tehát úgy kell elképzelni, hogy a lépcsők, azok ugyanabba az irányba mennek, és egymás fölött vannak közvetlenül. A lépcső tetején két oldalra, és a második lépcső elején két oldalra mennek el a folyosók és ott termek vannak, a harmadik emeleten pedig egy csillagvizsgáló. Mivel tudtuk, hogy oda nyilván nem megy fel senki, felmentünk, és mivel vissza akart kapni, csináltunk egy smást. Viszont "alattunk" jöttek fel folyamatosan órára, és mentek el két oldalra a termekbe a diákok tanárok, miközben a lelkemet is kiszívta, aztán amikor belelőttem a szájába rosszul lett és kiköpte lol. Feltakarítottuk és elindultunk lefele, amikor már nem volt mozgás, hogy nehogy valakibe belebotoljunk. Nekünk már nem volt amúgy több óránk, szóval jöttünk ki az épületből, viszont a portás nagyon mosolygott és kérdezte minden rendben van e. Mondtuk zavartan igen persze, és tovább álltunk. 5 év kellett, mire beugrott, hogy a portásnak ott van kb 8 monitor az asztala mögött, amin végignézte ahogy leszop a csaj lol. 6 évvel később találkozni akart az exem, mert még mindig nen tette túl magát, és kb meg sem ismert, és elsétált mellettem, utána kellett mennem. Aztán eléggé zavarban volt, szóval gondoltam poénosan bedobom ezt, hogy amúgy ő tudja e, hogy a portások azt ott végignézték? Először nem tudta miről beszélek, vagy nem hitte el, hogy tényleg ezt felhozom, de aztán kapcsolt és kb rosszul volt, majdnem elsírta magát, annyira gáznak tartotta (később többször is, pedig kegyes hazugságok sorával próbáltam segíteni neki, hogy ne legyenek új sebek feltépve, és tegye túl magát ezen). Szóval ez a legextrémebb. Másik amikor egy erdőben egy elhagyatott épületben egy ágyon szexeltünk, rohadt hidegben, de ez nem olyan nagy cucc. Nem érdekel, hogy ki hiszi el, és ki nem, ezek megtörténtek, nincs okom anonim ilyenekről hazudni, főleg ennyi időt pazarolni erre.
2022. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 NTBS ***** válasza:
100%
Tisza-part.
2022. szept. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!