Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudtok ilyet tenni fiúk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtok ilyet tenni fiúk?

Figyelt kérdés
Miért kell behülyíteni egy lányt, hogy szeretitek, ha csak szexre kell? Vagy miért kell megcsalni? Hogyan tudok tükörbe nézni? Bele sem gondoltok, hogy mekkora fájdalmat okoztok a lánynak...

2022. szept. 29. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Ne izgulj, a lányok is okoznak ennél sokkal nagyobb fájdalmat. Majd hozzászoksz ahogy mi is.
2022. szept. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább kerek perec megmondom az őszintét, aztán több lehetőség is bukta volt emiatt, de én úgy vagyok vele jobb a korrektség. Sokan képesen a csillagokat is lehazudni az égről...


A megcsalás más tészta, van aki képes rá, van aki nem, a szakítás jobb, mint azért félremenni, mert másra vágysz.

2022. szept. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút korrekt a 2. válasz. Annyi kiegészítéssel, hogy ez mindkét nemre igaz.
2022. szept. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

S a nők hogy tudják ugyanezt fordítva megtenni? Mintha csak a pasik lépnének félre, nők sosem... S mintha nem lennének olyan nők akik tudják az adott pasiról csak átmeneti lesz számukra, de azonnal lelécelnek az első "jobbal".

Az emberek sajna már csak ilyenek, mindkét nemből vannak korrektek és inkorrekt, másokat becsapók egyaránt.

2022. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Ilyen, ha nem jól választja meg az ember lánya, kivel fekszik le. Mert mindig a nagy dumás pasi az aki kell nekik, és azok általában csak arra mennek.
2022. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
tény hogy fiatalon nem törődtem azzal mennyire bántom meg a csajt, a cél volt a lényeg, bejutni a bugyijába. az ember érik, a korral jár, a 30-as éveim elejére ezt a szokásomat elhagytam, mindig igyekeztem korrekt maradni a lánnyal. persze ez a szemétség dolog kétirányú utca, ahogy látom férfitársaim alátámasztják ezt
2022. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Velem is szórakozik jelenleg egy pasi, elvileg szerelmes is belém, de már egyre kevésbé hiszem el neki. 😞
2022. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Talán meg kellene próbálni fiúk helyett férfiakkal!
2022. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem csalom meg a párom
2022. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%
Igazából nem mindig szándékos ez. F
2022. szept. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!