Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mitől lesz egy pasi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mitől lesz egy pasi, jó pasi?

Figyelt kérdés
2022. szept. 29. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Külső + belső, de igazából akkor dől el amikor ott áll előtted és megszólal.
2022. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Az attól függ, hogy a lánynak tetszik-e vagy nem, de ha esetleg úgy jár mint én a barátnőmmel, hogy kipróbálta velem a szexet, és belém szeretett. Úgy is mondhatjuk, hogy szerelmesre dugtam, nyaltam.
2022. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre nem feltétlen tökéletes kigyúrt férfi, hanem jobban vonz a kevésbé tökéletes test. Borostás arc, vagy kisebb szakáll, jól beállított haj. 🙂 Belsőre legyen vicces, vagány, mondja a szemembe, hogy mit szeretne tőlem. 🙂
2022. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
domináns, igazi férfi
2022. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenkinek más. Ahány nőt kérdezel, annyi választ fogsz erre a kérdésre kapni. De leírom az én verziómat. Külsőre picit izmos, de átlagos alkat. Magasságra mindegy, azon sem akadok fenn, ha egy picit alacsonyabb nálam. De nekem a 170 centimhez a legideálisabb a 175-180 körüli magasság. Hajszín, szemszín mindegy, tetszett már szőke, barna, hajú és barna, kék szemű pasi is (stb) Amiért viszont bolondulok az a hosszú haj és szakáll kombó (bár tetszett már rövidhajú férfi is, de nem ez a jellemző)

Nem tudom ez mennyire külső vagy belső tulajdonság, de az is nagyon meg tud fogni, ha egy férfinak kellemes, mély búgó hangja van.


Belső tulajdonságra az ágyban legyen vad, szexőrült, kísérletező kedvű és szenvedélyes. Viszont olykor vágyom a gyengédségre is.


Ezen felül nálam hatalmas plusz pont az intelligencia és ha valaki tudja kezelni a szarkasztikus, olykor kissé sötét humorom. Legyen őrült (a jó értelemben) Ne akarjon korlátozni semmiben (cserébe én sem teszem) Legyen hozzám őszinte. Szeresse a gyerekeket/állatokat, természetet.


Nem várom el sem a diplomát, sem a 6 számjegyű fizetést sőt az sem kikötés, hogy legyen autója. Nekem elég, ha van egy normális állása, amit tisztesseggel végez, van életcélja és valami értelmes szabadidős tevékenysége - magyarul nem a TV-t bámulja egész nap a kanapén, hanem mondjuk életcélja is van.

2022. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Vicces, hogy mindenki a belsőt írja, legyen kedves meg intelligens.

Ismerkedéskor meg első szavatokkal fotót kértek, mielőtt bármiről is beszélnétek a pasival

2022. szept. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A jó pasi jelzőt inkább a külsőre használjuk szóval egy izmos de arányos testű igazán jóképű férfi aki ízlésesen öltözködik az egy jó pasi.
2022. okt. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Az persze mindegy, hogy buta mint a raklap mi? Vagy agressziv...

Aztán meg rinyáltok, a családon belüli erőszak miatt

2022. okt. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!