Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A társkeresőn meg szokták...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőn meg szokták mondani a férfiak ha csak szexre keresnek valakit?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor miből lehet rájönni
2022. szept. 30. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
A férfiak mindig szexre keresnek nőt, de lehet belőle kapcsolat is, ha olyan a nő. A nők kapcsolatra keresnek pasit de lehet belőle szex is, ha olyan a pasi. Válaszoltam a kérdésedre?
2022. szept. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Meg
2022. szept. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Istvan485 ***** válasza:
87%
Én is megmondom de sók kanus csaj!!!
2022. szept. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig közlöm a nővel, hogy csak szexelni akarok
2022. szept. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
#1 ennél jobban én sem fogalmazhattam volna meg. Köszönöm :D
2022. szept. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
A neten a pasikból három kategória van. A kamus képgyűjtögető recskamatyik, az ipari hulladék / kőbunkó és az 1% talán kategória. Utóbbiból a többség a csillagokat is leígéri csakhogy dughasson kevés az igazán korrekt.
2022. szept. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenki a pasikat szidta ahogyan látom. Utolsó válaszoló! Kérdésem az hogy a nőket hogyan kategorizálnád hiszen a pasikat könnyű volt. Én leírom az enyémet. Nőből is sok van. Gyereküket egyedül nevelő anyukák, pénzre hajtó, Több vasat a tűzben tartó, like gyűjtő és instagram reklámozó, visszaírni nem tudó és még sorolhatnám. Nőből nagyon sok van és nagyon kevés az olyan akivel tényleg normálisan lehetne ismerkedni és sok esetben nem mi velünk normálisan ismerkedni akaró pasikkal van a gond. Nem csak bunkó, recskamatyi és selejt pasik vannak, vannak olyanok is akik normálisan ismerkednének mint pl én csak az egyoldalú kommunikáció miatt ez nem lehetséges. Ugye a nők nem írnak vissza mindenkinek akik az igényeik alatt vannak a gond csak az hogy a nők az igényeik felett keresgélnek és sok esetben nem képesek az átlagos kinézetű pasival kommunikálni, az az alattiról meg már inkább nem is mondok semmit. Lényeg az röviden hogy nem csak mi velünk pasikkal van baj a nőket is lehet szidni és kategorizálni de ugye én ez miatt erős kritikákat és lepontozásokat fogok kapni mert ugye a nőket nem szabad (tilos) kritizálni. Megkell a tiszteletet adnunk nekik miközben a normális nő és normális férfi között úgy van hogy egymásnak megadják a tiszteletet régen meg a nő adta meg a férfinak.
2022. okt. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 két tanács:

1) Ne írj olyannak aki rég lépett be. Naponta 20-30-x levelet kapnak (ha csinos többet is), mire újra belép eltűnik a leveled a tömegben.

2) Olyannak írj akiről látod, érzed hogy akár téged is kereshet (távolság ÉS keresési feltételek, az adatlapja alapján úgy látod lehet közös pont). A többi időpazarlás (neki meg bosszúság egy újabb postaládatömítő "spam).


Háborogni meg lehet, de nem érdemes - nem fog előrébb vinni.

2022. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Hasonló témájú kérdés ehhez ajánlom a megtekintését!

2022. okt. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A legtöbben megmondják, de van aki szeret kicsit kertelni.

Pl: csak ismerkedek és lesz, ami lesz;

nem gondolja túl előre, majd ahogy alakul (ilyen pasiról derült ki később, hogy félig-meddig van valakije és semmi komolyat nem akar :D);

csak élvezi az életet;

és ezek különböző változatai. :)

Ha túl sokat beszéltek a szexről és nem egyértelműen egy rendes randira hív, akkor nem akar semmi komolyat később sem. Szerintem... de ki tudja, sokféle ember van.

2022. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!