Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőm azt mondta hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm azt mondta hogy nem velem akarja elveszteni a szüzességét akkor nem is akar már velem járni?

Figyelt kérdés
Mindketten szüzek vagyunk.
2022. okt. 1. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég kellemetlen.

Nekem is hasonló a helyzetem, bár nekem mondta hogy velem szeretné elveszíteni, de már 1 hónapja folyton visszautasít

2022. okt. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek utan TE miert akarnal vele jarni? Legyen már gerinced, meg tököd, es akkor talán vágynának rá a lányok.
2022. okt. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt?

Az idő befolyásoló tényező egy kapcsolatban, főleg ha szüzekről van szó.

2022. okt. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyakorlatilag szakítás.
2022. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen indokot mondott rá, miért nem? Nem lehet, hogy csak valami komplexusa van vagy fél a méretedtől? Ha ez csak így üresen, magyarázat nélkül ki lett jelentve, az gáz! Szeretlek, de nem érhetsz hozzám?? Na ilyen nincsen. A majd később szeretném ok, de kijelenteni, hogy nem akarja veled. Pff. Ez nagyon gáz, én lelépnék. De mindenképp hozzátéve, hogy miért! Különben az lesz beállítva, hogy nem dughattad meg, akkor leléptél, mert szemét vagy! Ez is lehet ám, hogy valami hülye barátnő vagy újság miatt így tesztel.. Beszéljetek róla, hogy miért nem tart alkalmasnak rá és hogyan képzeli el akkor a kapcsolatot a jövőben!
2022. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!