Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Nyalásnál a férfi főként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nyalásnál a férfi főként a csiklóval foglalkozzon, vagy ugyan annyi időt fordítson a hüvelyetekre is? Vagy ha ez egyénfüggő, akkor ki hogyan szereti?

Figyelt kérdés
Férfiválasz nem érdekel :)

2022. okt. 3. 09:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy pasi aki állandóan a hüvelyem nyalta, dugdosta a nyelvét, csiklómmal nem akart foglalkozni pedig szóltam hogy azt élvezném. Borzalmas volt, azóta is rossz emlék. De amugy érdemes megkérdezni az aktuális nőt mit szeret.
2022. okt. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%

Eszem ágában sincs megkérdezni. Viszont ráérek felfedezni mindent rajta, önzetlenül, hogy neki mi és hogyan a legjobb.

Nem elmondott program szerint csinálom, de mindíg nagyon happy a végén.

2022. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Van aki a csiklot szereti ha nyaljak, ebből van a legtöbb, van aki a hüvely és csikló közötti részt szereti és van aki a hüvelyt szereti, én is utóbbiba tartozom.
2022. okt. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
36%
Én a hüvellyel foglalkozom, azt nyalogatom, ujjazom mert azt kell ugyebár kitágítani.
2022. okt. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit itt, kicsit ott, kicsit mindenhol - érezzen rá mikor hogy esik a legjobban.
2022. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
21%
Hüvellyel kell, ahogy írták már oda fog a fallosz bemenni. Azt kell előkészíteni. A csaj se a heréd fogja szopni.
2022. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Na én meg mindenhol nyalom, de nem erősen és nem 1000-es fordulatú nyelvcsapásokkal :-).

Még a popsit is szinte csiklandozva.

2022. okt. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Csiklót nyalni, hüvelyt ujjazni 22N
2022. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a legjobb kombó: csiklót nyalni/szívni/szopni és eközben a hüvelyt ujjazni.

De előtte nagyon szeretem ha néha néha belenyal a hüvelybe az nagyon érdekes érzés és közbe ujjal maszirozza a csiklóm körkörös mozdulatokkal.

2022. okt. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!