Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már egy ideje nézegetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy ideje nézegetek a neten vibrátorokat. De nem tudom, hogy melyik lenne az ideális elsőnek. Kinéztem egyet (na jó nem egyet) az a satisfyer double joy. Írnátok erről véleményt? Esetleg másfajta vibrátor tapasztalatokat? Köszi.21L

Figyelt kérdés

2022. okt. 3. 11:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve olvastam már róla, hogy jó páran tapasztaltak utána viszketés. Elegendő hozzá a tisztóspray?
2022. okt. 3. 11:20
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Satisfyer a Womanizer utánzata. Ha van rá keret, válaszd inkább az utóbbit, garantáltan nem fogsz csalódni.
2022. okt. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Satisfyer is garantált orgazmust okoz fél percen belül ha eltalálod azt a pontot. Felesleges a drágát venni
2022. okt. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Vélemény: amíg nem ismered a tested, nem tudod milyen érzetet okoznak a vibrik addig felesleges elsőre ennyire drágába beruháznod. Vegyél egy olcsó 5-8k-s sima rúdvibrit, azt próbáld ki és utána tudni fogod melyik irányba érdemes elmozdulni.
2022. okt. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

#4: tekintve, hogy a nők többségének csikló-orgazmusa van, pont nem a rúd vibrátor a legjobb elsőnek.

Nem véletlenül nézte inkább a Satisfyer-t...

Ennél már az is jobb tanács, ha először kipróbál egy elektromos fogkefét.

2022. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Tökéletesen lehet csiklót izgatni rúd vibrátorral is. Nekem van olcsóbb (sima műanyag rúd) és drágább (10x féle rezgés, puha bevonat, márkajel!!!) érzésre nem sok különbség van köztük. Igen, a drágább nyilván jobb, de nem annyival jobb mint az ára. Az egyik 5000 a másik 30000 volt.
2022. okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy tökéletesen, az azért erősen viszonyítás kérdése.

Azt elhiszem, hogy a rúdvibrátorokon belül az árkategóriát illetően nincs jelentős különbség, de itt nem ez volt a kérdés.

A WOmanizer (Satisfyer, stb) NEM rúdvibrátor. A csiklóvibrátorok (azon belül különösen a léghullámos verziók) teljesen más érzést, élményt adnak, a rúdvibrátorok messze nem olyan erősek, hatékonyak. Erre írtam, hogy azoknál még a sima elektromos fogkefe is jobb, csiklóra nyilván.

Aki szerint a rúdvibrátor ugyanolyan jó, az még nem próbált mást...

(És nem azt mondom, hogy az rossz, csak messze nem annyira élvezetes.)

2022. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!