Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek mitől tudtok felizguln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mitől tudtok felizgulni a legjobban , ha a párotok hogy kezdeményez?

Figyelt kérdés
Régóta együtt vagyok a párommal és szeretnék valami kis újat belevinni a szexuális életünkbe mert kezd laposodni.
2022. okt. 3. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Ha a szamba rakja a farkat instant felizgulok eleg durvan, minnel tovabb szopom a farkat jo bonyallal melytorkoson, egyre jobban nedvesedek es erzem a lukteto finom farkat a szamban az a legjobb
2022. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Ha mélyen a szemembe néz,vigyorog egyet,a falnak támaszt,vagy felrak az asztalra...
2022. okt. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, na ezt még nem próbáltam hogy random a semmiből belenyonom a farkam a szájába es letolom a torkáig. Romantikus. Kar hogy valami matyizó tizenéves fiú lehetsz, nem pedig nő.
2022. okt. 4. 07:10
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Engem az indít be nagyon, ha húzza az agyam. Nap közben lopott fenéksimik, kis nyakpuszi, majd az egyikből a folytatás.

Nyelves csók egy kis ölelős tapival. Nem tudom miért, de olyan érzés ahogy nyelvel, mintha lent csinálná ugyanezt.

Na hát meg a masszázsból is csakis 1 következmény lehet.. A derékon van a 2 kis lyuk ott nagyon jó, ha annak a vonalában masszírozol, közben pedig lassan, simítóan ujjazol.

Valamiért, ha hátulról ölel át, az is jó nagyon. Egy halk kívánlak, közben a szoros ölelésben érezni ahogy nyom valami..

A lassú orál is izgató. Ne érj hozzá a csiklóhoz, csak a lehelleted kapja el először a lepkéket is, ahogy körülötte puszilsz és finoman harapsz. Majd nagyon puhán, szinte ne is érintsd. És akkor egyszer csak valahogy a bejárathoz nyalj, ne a csiklót, ahhoz ne érj. Majd puszilgasd laza, puha ajkakkal és feszes hegyes nyelvvel néha játssz. Ha rátérsz fentebb is, akkor kis kéz mehet, de direkt azt is finoman és befejezni mindenképp hatolj be! A csikló a kulcs ilyenkor. Mivel azt alig érinted, így nő a feszültség. Lehet kitérni a mellekre, feljönni csókra és cicit nyalni. Hajj. Ehhez érteni kell! Aljas módon közeledni, nem hirtelen adni, csak hogy szétvessen az ideg, hogy mikor?! És megadni aztán, pont jókor! Ha a mellkas domborodik és a nő húzva simít..

Egy ölelés is be tud indítani, ha olyan borzongató, szexi. Nem erős, de szorít, néz és indulnak a kezek, a csók.

Egy mosoly, csók, majd odavezetni a kezét, hogy meglepi..

Jók ezek! Kis apróságokon múlik a mély izgalom. Nekem pl. idő kell, de látni ha mégse igénylem, így oda kell figyelni. Légzésre, opálos, keresztbe állt tekintetre.. :D Ne akard nyállal helyettesíteni a nedvet. Az lelombozó ha úgy töfködsz kézzel és olyankor a hüvely fala se ugyanolyan még. Tapintásra is más, de ezt ugye jobban érzi, akié, te lehet nem is érzed..

Tánc is bejöhet vagy a sima markolászva döntés, ezt sem tudom elmagyarázni, csak jön!

Na sok sikert!!! :)

2022. okt. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!