Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Régen mikor az emberek higiéni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen mikor az emberek higiéniája sokkal rosszabb volt a mainál, hogyan volt kedvük lefeküdni egymással?

Figyelt kérdés

A mindennapi tisztálkodás nem olyan régóta lett alap, sok embernél mai napig sem az. Régen igazából nem is voltak fürdőszobák a házakban, inkább lavórban melegítettek néha vizet és azzal tisztálkodtak, de télen nem lehetett túl optimális. Nyilván a fizikai munka mellett jobban is izzadtak, mint manapság, akik irodában dolgoznak.

Nem okozott ez gondot vagy csak a mai emberek másképp gondolják? Mert igazából nekem nem lenne kedvem lefeküdni olyannal, aki büdös. Mondjuk az ókorban is sok helyen használtak illóolajokat szexuális vágykeltőként, de utána pl a középkori európaiak meg nagyon ápolatlanok voltak.



2022. okt. 3. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

A vágy nagy úr.


Gondolom kevesebbet oráloztak.

2022. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Lazy Lover ***** válasza:
5%
Ekkora baromságot rég olvastam
2022. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha ki van éhezve az ember,akkor lehet a másik akármilyen büdi
2022. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Ma sem különb sok ember, nyugi, ugyanúgy-, ugyanott jöön ki azóta is minden belőle: elől-hhátul-középen-fenn-lent egyaránt.
2022. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Ezt szokták meg, ők szinte sosem csinálták tisztán.
2022. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Az még semmi, de az őskorban a barlangban még lavór sem volt, meg hátsó szoba sem, mégsem halt ki az emberiség 😅
2022. okt. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Ezen már én is gondolkodtam, feltételezem, hogy a szexuális "kultura" nagyon alapszintű lehetett. Voltak korok, amikor a fürdés még heti gyakoriságu sem volt.
2022. okt. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Lehet ,hogy sokak furának vagy egyenesen betegnek gondolnak emiatt de én például egyenesen undorodom a különféle szintetikus pacsuliszagtól. Engemet kimondottan az indít be ha egy nőnek nő illata van ekte naturálba. És most nem arra gondolok ,hogy büdös legyen. Régen is meglehetett mosakodni vizet hozni folyóból ,húzni a kútból tehát azért tudtál magadra adni ha akartál.
2022. okt. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
Ne fürgyé le!
2022. okt. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Azt szokták meg, ezért az volt a normális. Például sok ember van (sajnos) akik a mai napig nem mosnak kezet wc-zés után, és utána a mocskos hugyos kezükkel esznek. Valószínűleg ezt látták otthon, ezért nekik teljesen normális, és nem találják undorítónak. Ugyanígy gondolkodhattak a régi korok emberei is.
2022. okt. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!