Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A perverziók betegségek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A perverziók betegségek?

Figyelt kérdés
Sokat olvasom itt is (perverzkedő kérdéseknél), hogy "beteg perverz" és hasonlók. De a perverziók tényleg betegségek?

2022. okt. 5. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Valahol azok, mert valami mentális ferdeségből alakulnak ki, mentàlis vagy lelki, összetett.
2022. okt. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy része igen! De inkább deviáns viselkedés!
2022. okt. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem csak az számít betegnek, akit nem izgat a normális szex egy ellenkező nemű, ivarérett emberrel. Az ugyanis ellentmond a fajfenntartási ösztönnek. Az, hogy valaki mondjuk lábfétises, előjátékként a partner lábát csókolgatja, de utána szexelnek is, nem betegség.
2022. okt. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen szerintem már egy határ felett annak tekinthető.

En is az vagyok .f

2022. okt. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
a buz.zmus az betegség pl , az ha kecskét dugsz az nem
2022. okt. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Könnyebb lenne ha elősször definiálnád mi a betegség.

A perverzió elferdülést jelent asszem.

Bizonyos tekintetben szerintem betegség , de mindenkire lehetne mondani valamiért.

2022. okt. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Perverz férfi vagyok. Akit érdekel mi miért van megirom
2022. okt. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem vannak határok, valaki pl nagyon szereti a sört, de bármikor meg tud állni ha tudja most nem szabad. Nekem is vannak perverzióim, több is mint az átlagnak és már sikerült is jónéhányat megélnem, de bármelyik pillanatban megállok, ha úgy látom, hogy a páromnak valami elérte a határt.
2022. okt. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha van mérték és vannak határok, akkor nem. Meg nagyon függ a témától is. A lábfétises felvetéssel egyetértek, de lehet van nő akinek az már perverz, ha a lábfeje közé rakja a faszi a tökét. Vagy van nő, akár férfi is, akinek egy sima anál is perverz dolog. De önmagában ezek még nem azok. Viszont a kaki-pisi téma pl az már eléggé torz elme.


Tehát a perverzió definíciója nem mindegy, mert ami X-nek sok, az Y-nak teljesen normális, sokan húzzák rá a perverz szót olyan dolgokra, amik alapvetően nem azok.

2022. okt. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt most van bőven példa a kérdésedre.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Persze nem tudni, hogy direkt trollkodások (feltehetőleg van nem egy), vagy tényleg erre vágyik az adott válaszoló.

2022. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!