Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondja azt hogy heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt hogy heteró egy srác ha a fenekét kell nyalni?

Figyelt kérdés
Szerintem aki a fenekét nyalatja pasiként az minimum BISZEX.
2022. okt. 6. 17:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Bi vagyok és szeretem ha nyalják a fenekem.
2022. okt. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is minden srácban aki ezt kéri van egy kevés bi hajlam. Nem gond az csak ne tagadja.
2022. okt. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
Az a nő, aki pedig az ujjazást szereti a pasijától, az sem hetero. A leszbik szokták ujjazni egymást.
2022. okt. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
3-as, ez hülyeség, szerinted egy nő hogyan elégíti ki önmagát? Csak a csiklóját pöcögteti? Nyilván a farkat próbálja imitálni ezzel, nem a bi vagy leszbi barátnője kezét... :D
2022. okt. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Irónia volt, mert páran egy teljesen identitássemleges, férfi testrész izgatására homo-, vagy biszexualitást kiáltanak.
2022. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Á, igen. Aki kitörli a sggét szrás után, az szintén búmzi, mert férfi feneket fogdos, fúj!
2022. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Én is úgy gondolom, hogy van benne hajlam. Fiúként mondom. Én sose kértem ilyet és nem is fogok. Lehet kiforgatni a dolgot nyugodtan de akkor is igaz hogy heteró nem kér ilyet.
2022. okt. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Vannak, akik teljesen véletlenül jönnek rá, hogy milyen jó érzés, ha mondjuk a prosztatájukat izgatják. Pl. pont egy nem ilyen célú orvosi vizsgálat közben... Ezek után pedig akármilyen hetero, akarni fogja, mert jól esik neki. Ezt csak a homofóbok nem tudják feldolgozni. Ennyi erővel akkor ne is nyaljam a pasim mellét, mert az is b@zis? Miért? Van melle, van feneke, ezek erogén zónák. Nem mindenkinek, ahogy a nőknek sem egyformák ezek a területek, de miért kell skatulyázni bárkit? Had döntse már mindenki maga el, hogy mit élvez és azt férfival vagy nővel teszi-e.
2022. okt. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem magamat címkézni, de nem igazán lehetnék más mint hetero… Esetleg heteroflexibilis, de az sem nagyon illik rám.

Ugyanis én egy férfi ádámcsutkától, egy férfi mellbimbótól vagy csak simán a férfiak természetes szagától rosszul vagyok, lelankadok.


Annak ellenére is, hogy a melegek mellett szeretek kiállni, mert pont ugyanolyan emberek mint bárki más…


Viszont az ánusz az egy erogén zóna és nekem is jólesik, ha nyelvel izgatják (nők)… Illetve izgató számomra az is, hogy ez egy perverzebb dolog, szinte már túl intim és mégis megteszik nekem… Nálam a dominancia nincs benne, de valakik számára amiatt is izgató, ha az alárendelt fél nyalja a feneket. Szerintem ezzel sincs baj…


24/f

2022. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az is egy erogén zóna férfiaknál, nőknél egyaránt.

+ Ami a nőknél a G-pont, az a férfinél a prosztata.

Egyik izgatása, élvezete sem jelent se leszbikust, se meleget, se bi-t. Ezeket az jelenti, h milyen nemű csinálja a másiknak.

Olyanok bi-znek, melegeznek, leszbiznek akik tudatlanságukban mêg sose próbáltàk.

2022. okt. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!