Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan rendeljek vibrátort,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan rendeljek vibrátort, és milyet?

Figyelt kérdés

Ajánlanátok vibrátort az alábbi kritériumok alapján?

Olyan vibrátort szeretnék, aminek szilárdabb anyaga van (tehát nem jelly), mozgófejes, és az átmérője kb. 3,5-4cm között van.

Szerintetek érdemes aliexpressről rendelni? A kedvenc dildom onnan van, de a vibrátor azért más kategória.


2022. okt. 6. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Ezt sosem értettem... Tudod mit szeretnél, felmész egy webshopra és szétnézel...

Komolyan azt várod, hogy mások keresgéljenek és te csak azt a kettőt-hármat nézed meg..??

Amúgy mi a különbség a dildó és a vibrátor között, mégis mitől másabb vibrátort rendelni? Nem elemmel küldik, nem fog elindulni a futár kezében...

2022. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész be egy szexshopba? ott legalább tudnak segíteni az eladócsajok.
2022. okt. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Attól, hogy látok egy képet, még nem tudom, jó-e az adott termék... itt jön képbe mások tapasztalata.

A vibrátor egy elektronikai eszköz, ezért működnie kell, egy dildóval ellentétben, ami csak egy pénisz formájú tömör anyag.

2022. okt. 6. 18:35
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Igen, és attól, hogy x embernek jó volt, attól biztosabb, hogy neked is jó lesz? :D

Nagy ész vagy, de csak a rendelési mechanizmusról volt szó és nem magáról a termékjellemzőkről. A webshopok is kínából rendelik, a cucc ugyanaz, mi a különbség akkor, hogy dildót, vibrátort vagy szexhintát rendelsz te is közvetlenül onnan??

2022. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Superlove.hu a legjobb és a legolcsóbb szerintem.

Mi innen rendelünk mindig.

2022. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Működni fog az aliról rendelt is, de ha bizonytalan vagy akkor szexshop, ott megmutatják, s könnyen lehet van kiállított darab is amit kézbe tudsz venni, megnézni milyen a mozgása, tapintása, mennyire rezeg stb.
2022. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem nézel szexboltban? Ott is van rengeteg féle és még segít is az eladó választani. :)

N

2022. okt. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Satisfyer pro 2 +


Nem vibri, leghullamos kütyü, de elhiheted nekem, h elképesztő!


31N

2022. okt. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én anno 0 elképzeléssel elcsattogtam egy nagyobb szexboltba.


Az eladó nagyon segítőkész volt

2022. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!