Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti meglepődnétek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti meglepődnétek, ha a partneretek együttlét közben így reagálna?

Figyelt kérdés

Nagyon friss még a kapcsolat, ez volt a második szeretkezésünk. Lovagolt rajtam a partnerem és egy ponton szólt, hogy fárad és váltsunk. Nekem viszont annyira jó volt így, hogy a combja és a feneke találkozásánál alányúltam, megtartottam úgy hogy ne kelljen semmi erőt kifejtenie és így alulról elkezdtem magamévá tenni nagyon gyorsan és erősen. Közben láttam rajta, hogy élvezi viszont utólag elmondta, hogy kicsi meglepődött , nem számított erre. Ti meglepődtetek volna? Kort is írjatok!

26F/26L



2022. okt. 7. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szoktuk így, szóval én nem lepődnék meg. Lehet neki ez hirtelen újdonság volt és azért lepődött meg.
2022. okt. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem lepődtem volna meg, minek lepődnék meg ilyenen? 🙂 Még tapasztalatlanok vagytok ami a szexet illeti. 🙂 L28
2022. okt. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lepődnék meg,engem is gyakran megsoroznak alulról lovaglópózban,és nagyon élvezem.Pihinek jó,aztán mozgok én megint.
2022. okt. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi meglepő nincs ebben, ez egy normál gyakori póz. Egészségetekre! :)
2022. okt. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lepődnék meg, ha ilyen lenne
2022. okt. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. okt. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez az egyik legjobb, mikor előredőlök és csak pumpál alulról. De mivel írtad, hogy még nincs sok tapasztalat, persze, hogy új volt. Örülj, hogy megosztja ezeket.
2022. okt. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Mi ezen olyan extra? Nem takláltad fel a Spanyol viaszt!
2022. okt. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha még senki se csinált vele ilyet akkor persze hogy meglepő :D


Én párom akkor is mozgatja a csipőjét ha magamtól lovagolok szóval nekem nem extra

2022. okt. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!