Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy vékony férfi és egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy vékony férfi és egy kifejezetten túlsúlyos (elhízott) nő szexelnek, akkor vannak olyan dolgok amik sokkal nehezebben, vagy akár egyáltalán nem kivitelezhetőek amelyek egy vékony nővel igen?

Figyelt kérdés
Ha vannak ilyenek, mik azok?

2022. okt. 7. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Nekem már az sem kivitelezhető, hogy erekcióm legyen egy ilyenre.... fúúújjj!!!!

😄😄😄

2022. okt. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
63%
Pl komoly izzadás nélkül leművelni a misszionáriust...na az kb lehetetlen.
2022. okt. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2.


A misszionárius pl. az megterhelő a férfinak is?


Én 175 cm vagyok és 63 kg.


Eddig 2 nagyon vékony és alacsony csajjal voltam együtt (kapcsolat). Egyszer szexeltem egy 160 cm magas, 85 kilós lánnyal, legalábbis próbáltam, de főleg csak orál jött össze… Igaz, ekkor még tapasztalatlan is voltam, de semmilyen pózban nem tudtam neki rendesen betenni. Valahogy nem fértem oda, nagyon furcsa volt… Aztán lovaglóban beleült, de szegény alig tudott mozogni, ebben a pózban meg nem volt kivitelezhető ami egy 48 kilós barátnőmmel, hogy tartom a súlyát és lovaglóban is én mozgok.


Szóval elég nagy katasztrófa volt, de ennek már 5-6 éve és azóta mondjuk tapasztaltabb vagyok, mármint volt 2 kapcsolatom amiben sokat szexeltem. De nagyon vékony volt mindkettő barátnőm…


Most viszont tetszik egy mégsúlyosabb nő, 170 cm és 100 kg körül lehet…

Én is tetszek neki, de komolyabban még nem mertem nála kezdeményezni, az évekkel ezelőtti bénázós tapasztalatom miatt.

2022. okt. 7. 09:56
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

167/89 vagyok. Minden kivitelezhető. A lovagló is, nem a ffinek kell tartania, hanem tudni kell mozogni saját erőből.


27N

2022. okt. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Hát ahol neked kell tartanod, rásegíteni az nem fog menni hacsak nem vagy erőemelő bajnok 😅 Az alap pózok mennek, de ha nagyon kövér akkor a szerszám fele sem lesz bent, mert nehezebben férsz hozzá a hájtól és a zsíros hátsótól.
2022. okt. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szexeltem már 100 kiló feletti csajjal, és nem volt gond a behatolás, és konkrétan a szex sem. Ráadásul jó is volt. Hátulról még soha nem volt gond, hogy nem fértem volna oda a puncihoz.
2022. okt. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6.


Tehát kutyában nem volt gond? És mekkora a Te farkad ha megkérdezhetem?

Ha nagyon nagy a feneke a nőnek, az sem gond?


Jó, tudom hogy hülyén hangzanak ezek a kérdések, de nem tudom hogy mi volt a gond nálam annó… Először magabiztos voltam, hogy úgysem lesz gond, de valahogy sehogy sem sikerült odaférnem… Később meg amikor vékony lánnyal csináltuk, az első alkalommal tudtam neki hüvelyi orgazmust okozni.

2022. okt. 7. 12:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem átlagos méretem van. Ráadásul nem gyakoris átlagos(18cm), hanem valós átlagos, picit 15 felett. De persze én talán 110 kilós lánnyal voltam. Erősebb testalkatúval nem.
2022. okt. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem minden, amiben a lány nem felül az nehezebb mindkettőtöknek (tapasztalat). Fontos a testalkata is, és hogy hogyan tud mozogni. A 160cm/9á85kg még nem egy extrém arány önmagában. Esetleg tudsz hozzá hasonló lányról képet linkelni? Vagy az új kiszemelthez hasonlót.

Hátulról, missziben nincs probléma. Oldalról is nehezebb a mély behatolás. Ha van izomzata, akkor meg tud tanulni rendesen lovagolni, guggolni stb.

2022. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!