Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kívánunk bizonyos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kívánunk bizonyos embereket sokkal jobban?

Figyelt kérdés
Nem értem mi lehet a gond velem, az exemet folyamatosan kívántam, egész nap az járt a fejemben, hogy végre egymásnak eshessünk. Mindent hagytam neki és kívántam is. A mostani párommal sokkal jobb a kapcsolatom, de egyszerűen nem kívánom szexuálisan. Az orális szexet is csak kb. kényszerből csinálom, nála zavar, ha izzadtan megölel közben meg ilyesmi. Valahogy nem vagyunk egy hullámhosszon, pedig minden más teljesen rendben van. Ez miért van? Lehet ezen változtatni, vagy ha nem hova fog vezetni?
2022. okt. 7. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Mert van bennük vmi szexi
2022. okt. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Miért kívánunk egyes ételeket jobban, míg utálunk másokat? Miért szeretünk jobban egyes zenéket mint a többit? Az a fránya tudat alatti... Ízlésnek hívják a dolgot.

Ha már most a kapcsolat elején nincs meg köztetek a kémia akkor később sem lesz. Inkább zárjátok le a storyt, mert így boldogtalan leszel, saját magad és a párod is becsapod.

2022. okt. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Valószínűleg ráfoghatjuk a hormonokra/feromonokra.
2022. okt. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

"A mostani párommal sokkal jobb a kapcsolatom, de egyszerűen nem kívánom szexuálisan."

Én is azt tapasztalom, hogy ez a két dolog fordított arányban áll egymással. Vagy érzelmileg stabilabb, de nem olyan szenvedélyes, vagy kirobbanó a kémia, de éppen ezért instabil is. A kettő egyszerre nem megy sajnos. Aki az egyik téren jó, az a másikon nem annyira és fordítva.

2022. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 egy jó kapcsolatban a kettő egyszerre van meg, ha bármelyik is hiányzik nem tejes a kapcsolat csak félig működik
2022. okt. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez annyira semmitmondó, hogy ha jó a kapcsolat, akkor így, meg úgy. Az alapvetően jó kapcsolatban is vannak hiányosságok, kompromisszumok. Valamiről mindig le kell mondani.
2022. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 önmagában igaz, csak az nem mindegy miről mondasz le. A jó szex, a másik iránti vágy egy olyan alkotópillér amit egyetlen kiegyensúlyozott kapcsolat sem tud sokáig hosszú távon nélkülözni.
2022. okt. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó szexuális kisugárzása általában olyannak van, aki nem teljesen megbízható. Aki megbízható, az meg nem olyan izgalmas. Persze vannak fokozatok, de valami mindig hiányzik.
2022. okt. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kémia- hormonok röviden :) erre mondják azt hogy vagy van - vagy nincs.
2022. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A kinézet, a hang, a gondolkodásmód, a személyiség mind befolyásoló tud lenni.
2022. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!