Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi kellemetlen a páromnak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kellemetlen a páromnak az együttlét?

Figyelt kérdés
Másfél éve élünk szexuális életet a párommal (ő 22L), és másfél éve kellemetlen neki az együttlét. Nem csak a behatolás, hanem az is, ha egyszerűen csak benne vagyok. Nem fájdalomnak írja, de egy kellemetlen érzésnek, aminek jobban örül, ha nincsen, de még az is kellemetlen érzés neki, ha én érintem meg az intim részénél a kezemmel. Mindkettőnknek egymás volt az első, így nyilván tudtuk, hogy eleinte meg kell szokni, stb, de ahogy teltek a hetek, hónapok, ez szinte semmit nem javult. Én óvatos vagyok, a nemiszervem is teljesen átlagos méretű, így kárt nem tudok tenni. Nőgyógyásznál volt, nem talált semmit, és most már teljesen tanácstalanok vagyunk, hogy mit kellene tennünk. Óvszert használunk, de nem tudom, hogy ez valamilyen allergiás reakció egyáltalán lehet? Még szexuál pszichológusra gondoltunk, de nem tudom, hogy megéri ezzel próbálkozni? Lehet fejben a probléma?

2022. okt. 8. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Talán leszbikus?
2022. okt. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Létezik ilyen allergia, vegyél latexmentes óvszert.

Pszichológust is érdemes kérdezni.

Hormonvizsgálat volt?

2022. okt. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Annyi lehetőség van.. pl vaginizmus, vulvodinia, mioma, pcos, stb… Magánnőgyógyászhoz menjetek. Ez nem normális. Nem kéne fájnia.
2022. okt. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
úgy hívják, hogy nem tart szexuálisan vonzónak téged
2022. okt. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

3. PCOStől mitől lenne kellemetlen? :D


Nekem is az van, de mi óvszer nélkül szexelünk, mivel kb hormonom sincs xD :D

2022. okt. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
5. jöhetek én is?
2022. okt. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6. Betelt a hely!
2022. okt. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Ha kívánna téged, még az se zavarná ha kicsit fáj, hidd el.
nov. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8. Ez nem így működik!


5 voltam

dec. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!