Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők. Szoktatok nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Szoktatok nagyon extrém, perverz szexchatbe bonyolódni itt?

Figyelt kérdés
2022. okt. 9. 09:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. okt. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mit takar?


Nekem a fő szempont az írásmód, a fogalmazás minősége. Ezeken belül akár érdekesebb, szélsőségesebb téma is lehet izgalmasan hatna, nem tudom, nem próbáltam.


De már az alapoknál el szokott bukni (szinte) minden próbálkozás. Írásstílus, fogalmazás, elképzelések a szexchatról...

2022. okt. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Pervsze
2022. okt. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Ritkán! Sok dologban egyetértek a kettes válaszolóval. Az írásmód, a fogalmazás és a folyamatosság fontos. Valamint nem árt előtte egy kicsit beszélgetni, hogy meg is ismerjük a másik vágyait, mert ez nem megy csak úgy spontán. Az extrém dolgokban nem vagyok jártas szóval olyat biztos, hogy nem csinálnék.
2022. okt. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
próbáltam, de mindenki ez a fujmár volt
2022. okt. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem találnak egymásra az igények.
2022. okt. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, de csak lányokkal.
2022. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem. A legtöbben képtelenek jól szexchatelni, meg ehhez az is kell nekem legalább is, hogy több közünk legyen egymáshoz mint ez az oldal.
2022. okt. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

katasztrófa, itt is próbáltam apa-lányát, erre csak arról tudott dumálni a faszi hogy milyen betétet rakjak be, és fingjak meg kakáljak :D:D:D

N

2022. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktam néha. 21l
2022. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!