Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Van úgy szex közben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van úgy szex közben, hogy amikor éppen pózt váltotok/kicsúszi/bármi, ha nincs bent a hüvelyben húzogatjátok a fütyköst, mint masztinál?

Figyelt kérdés

2022. okt. 9. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Ha rövidke a szerszám akkor gyakrabban kicsùszik akinek jó pajszerja van annak all végig kőkeményen nem kell bele èletet lehelni àllandòan.
2022. okt. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsúszni nem csúszik ki, de olyan van, hogy csak a hegyét dugom be, hogy érezze a nő, ahogy lassan szétfeszíti a vége a kisajkakat, ahogy kitárulkozik és belé hatolok.. ezt szereti sok nő és van amikor csak így a végét járatom ki-be, hogy ezt az érzést kapják meg épp. Ha így élvezek el én is akkor a tövénél fogva beleverem az anyagot teljesen a punciba.
2022. okt. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
2: ettől nedves lettem
2022. okt. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2: hát köszi, de csak válaszoltam a kérdésre. :D
2022. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagyis 3*..
2022. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én simán szoktam húzogatni.

Van, hogy kiveszem és ujjazok. G-pont izgatás meg mellé még csikló. Ezt lehet egy kézzel is, két ujj a punciban egy meg a csiklón. Ilyenkor mivel ez engem is rettenetesen izgat így húzogatom a farkamat.

Akkor szokott kicsúszni, amikor direkt majdnem kihúzom és gyorsan tövig nyomom. Van, hogy túlságosan kihúzom és, akkor előfordul ilyesmi. Szeretem újra átélni a behatolás érzését, ott elől jóval izgatóbb, mint bent. Meg olyankor hallok nagy sóhajokat is. :D

Amit a kettes írt azt is szoktam az is egy nagyon jó technika és még mellé lehet a csiklót is izgatni.

2022. okt. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ahogy #2 írja, ki-be, ki-be én is szeretem és a párom is
2022. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kettes választ felírnám receptre minden párnak! :) Én is imádom! Adjátok szépen kölcsön a lánynak is, nem ám csak nektek jut a jóból! Jó látni, de hát ketten az igazi!
2022. okt. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Néha verem is neki,mert szereti😉Nyalás közben is oda-oda rántok neki kicsit😁
2022. okt. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem, de olyan előfordul néha, hogy pózváltásnál a párom rámarkol, vagy bekapja, és szopja egy darabig. Az nem szokott ellenemre lenni. :)
2022. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!