Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Milyen az a stílus,ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen az a stílus,kisugárzás,belső tulajdonság számotokra egy nőben,ami vonzó? Mi fog meg igazán benneteket? Ha már a külső tetszik!

Figyelt kérdés
2022. okt. 9. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Nekem valszeg édesanyám miatt kétfajta nő tetszik. Az egyik a határozott, félelmetes, hideg, hatalmas, szigorú és zavarbaejtően okos. Vagyis egy igazi igazgató típus. Ezekből barátok és szexpartnerek lesznek. A másik a jószívű, ártatlan, buja, barátságos, elfogadó. Ezekből a hosszú kapcsolatok és igaz szerelmek lesznek.
2022. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem ha van saját élete is. Nem az van, hogy minden percben írnom kell neki különben megsértődik miért nem írok...

Szóval letudja magát foglalni és ne ragaszkodjon hozzám teljes mértékben.

Lehet beszólogatós azt szeretem. Persze ne legyen túlzottan sértő, hanem ilyen szúrkálódós szerű. Jó ha eltudja dönteni mit akar és nem kell egy órát állni, hogy mi legyen. Volt már olyan és meghaltam. Narancs vagy mála szörp? Mindkettő jó, de melyik legyen? Egy óra múlva kiderül.

Ne legyen féltékeny ha nincs rá oka. Legyen kedves és próbáljon pozitív maradni mindig. Ha van bármi baj megbeszéljük. Merje elmondani mi bántja. Tudjon szeretni. Hírtelen ennyi.

2022. okt. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha domináns a nő, de mértékkel.
2022. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mikeXxX ***** válasza:
100%
Dekoratív vidám kedves ès legfőképpen megbízható legyen! 42f
2022. okt. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!