Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg vannak olyan lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan lányok akinek kell több fiú, meg csalódás ahhoz hogy normálisan meg tudjon maradni egy valaki mellett?

Figyelt kérdés
Szóval a kiélésre sok lánynak szüksége van?
2022. okt. 10. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdemes megmaradni egyvalaki mellett.
2022. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
nemtudjak ertekelni a jot, termeszetesnek veszik. mindaddig amig bele nem futnak olyanokba, akik szarba se nezik oket. ugyhogy igen, altalaban atmegy par farok a non, mire rajon mi kell neki
2022. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

#2

Csak utána nem biztos hogy neked kell….

2022. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Én úgy gondolom hogy kiéltem magam, 18 évesen ismertem meg a férjem, őt sosem csaltam még meg, viszont előtte kb 13 pasival feküdtem le, 14 évesen vesztettem el, szóval elég tartalmas 4 évem volt mire elköteleződtem, nem bántam meg.

25n

2022. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valaki csalódások és hülye pasik nélkül is tudja értekelni a jót, valaki nem... Valakinek szüksége van arra, hogy több partnerrel lefeküdjön, mielőtt komolyan elkötelezi magát, valakinek meg nincs.

Az itt kapott néhány válaszból sem lesz mérvadó statisztikád sajnos. Úgyhogy magadnak kell kitapasztalnod, hogy milyen az adott lány.

2022. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden embernek szüksége van a tapasztalatra, hogy tudja, mit akar. Ez valakinél több rossz, van akinek egy is elég, értelem meg szerencse kérdése...
2022. okt. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3: ebben a simp csicskakkal teli vilagban mindig lesz vevoje az ilyen szutyok noknek nyugi
2022. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 kapcsolatra nem!
2022. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!