Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejönnek az extrém kövér nők?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek az extrém kövér nők? Izgatóak számodra, akár csak egyéjszakásra?

Figyelt kérdés
Ilyenre gondolok: 160 centi körüli, 130 kg. Szép arc.
2022. okt. 11. 12:05
A kérdező szavazást indított:
Bejönnek
Nem jönnek be
49 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%

Ez nagyban függ mennyi izom ebből, mennyi zsír, hogyan oszlik el, ő maga hogyan látja magát stb...

Voltam hasonló paraméterekkel rendelkező nőkkel is, de a legideálisabb azért ez alatt van.


F

2022. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%
Én nagyon szívesen nyalnám őket. És ha van itt olyan nő aki nyalatná magát az írjon privátot. (Nem baj ha vékony vagy molett vagy az se baj ha idős.)
2022. okt. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Hát, extrém kövér nővel még nem voltam. De amúgy igen, lennék vele, főleg ha szereti a szexet.
2022. okt. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
Kösz, de meghagyjuk neked őket.
2022. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Nálam ez kisugárzás függő.


Ha valmivel meg fog nem mondok nemet!

2022. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kösz, hetero nő vagyok, nem ezért kérdeztem.
2022. okt. 11. 12:29
 7/20 anonim ***** válasza:
49%
Mindegy milyen csak pinája legyen
2022. okt. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
Egyáltalán nem, a fele talán meg belefér
2022. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
Bennem azért ott van a kíváncsiság hogy milyen lenne. Alapból tetszenek a husibb nők, bejön ha van mit fogni. Ki tudja, talán még jó is lehet. Egy szép arc, igéző szemek, a kisugárzás simán felkorbácsolhatja a vágyat kilogrammoktól függetlenül.
2022. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

nekem nem jönnek be különösen de sajnos olyan nagy a farkam hogy kb minden átlagos testalkatú csajnak túl nagy vagyok és csak a kövéreket tudom úgy igazán keményen ütközésig tolni így kényszerből sokat dugok kövérekkel.

ők legalább értékelik a méretem, nekik pont ez kell mert egy átlagos méretű srác a zsírpárnák miatt csak a legvégét tudja beléjük dugni.

a szép arc és igényesség az fontos

2022. okt. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!