Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk lányok akik kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk lányok akik kapcsolatban vagytok, naponta hányszor szoktátok masztizni/kiverni magatoknak, ha nincs ott a párotok?

Figyelt kérdés
És hányszor kenyesztetitek egymást ha együtt vagytok

2022. okt. 11. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Igyekszem "megszabadulni a saját kezemtől". De megesik, hogy mégis kiverem akár többször is egymás után. Ha meg együtt vagyunk, akkor elég ritkán van az, hogy ne szexelnénk vagy legalább ne szopna le. Van, hogy egy nap3-4x is leszop és van, hogy 2-3x kinyalom énis őt.
2022. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát az az elején amikor még lángolt a szerelem máshogy volt. Akkor még nem is laktunk együtt, és ha együtt voltunk akkor legalább egyszer, de inkább többször is szexeltünk a nap folyamán vagy rögtön egy huzamban.


Most így 6 év után, úgy hogy 4 éve együtt élünk azért már más, és ez természetes. 1-2-3 szex van egy héten (néha van hogy több is, amikor épp jó alaphangulatunk van), esetleg egy-két reggeli napindító szopás/kiverés/nyalás/ujjazás, de mindenképp vannak olyan napok, akár 3-4 is egy huzamban esetenként, amikor semmi nincs, csak összebújunk esténként.


Ennek ellenére nem változott az igényünk arra hogy kielégítsük magunkat. Párom régen nem is tudott elmenni úgy hogy magának csinálta, most már el tud, de csak akkor szokott ha én mondjuk egy hétig nem vagyok otthon (munka miatt előfordul). Én ugyanígy, ha távol vagyok akkor 1-2 alkalommal kicsapom a gyíkot, de otthon egy kezemen meg tudom számolni hogy egy hónapon belül hányszor szoktam, ha egyáltalán. Bár nem szexelünk annyit amennyit itt sokan hazudnak ennyi év után, de amikor igen az mindig nagyon jó mindkettőnknek, egymás preferenciáit/fétiseit is örömmel kielégítjük (vannak mindkét oldalon), így ki vagyunk elégítve.

2022. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

minden nap vagy minden második nap

de sokszor akkor is, ha van szex és jó

2022. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, érdekes mód minél aktívabb a szex az életünkben, annál jobban kívánom a maszturbálást is, olyankor pezseg a vér és szinte naponta kívánom és ha éppen nem tudunk szexelni, akkor gyorsan kiverem. De páromról is tudom, hogy ő is akkor maszturbál a legtöbbet, mikor sokat is szexelünk, mert valamiért beindul nála is és sokszor volt már, hogy este úgy várt, hogy elmesélte aznap már háromszor magához nyúlt, mert nagyon kívánja.
2022. okt. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A barátnőm megkért hogy ne maszturbáljak többet.

Cserébe vele akármit és akárhányszor tehetek, vagy akár ő is segíthet amíg én kényelembe helyezem magam.

Kicsit nehéz kivárni amíg találkozunk, de az együttlét nagyon jó.

2022. okt. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is együtt élünk.Elég eltérő a munkabeosztásunk.Ettől függetlenül nincs panasz együttlétekre.De ettől függetlenül magunkat is kényeztetjük időnként.Bár én férfiként többször igénylem.Ez sose volt gond,nem volt tabu sem.
2022. okt. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!