Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ettől zavarba jöhetett? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől zavarba jöhetett? Mit gondolhatott?

Figyelt kérdés
Egy fiatal doktornő vizsgált és kicsit lejjebb húzta a boxerem hogy meg tudja tapogatni az alhasamat. Erre szinte azonnal felállt a farkam, ekkor hirtelen abbahagyta. Én kicsit zavarba jöttem, de szerintem ő is. Mennyire ciki ez a szituáció? Azóta arról fantáziálok, hogy kiveri a farkam…. 20/F

2022. okt. 11. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ő is, de nem ciki.
2022. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Egyáltalán nem ciki. Én majdnem ugyan így jártam, de nekem mázlim volt mert az én nadrágomat is letolta és + begyürte a nadrág elejét és a pénisz tövem kilátszott és a keze hozzá is ért. De addig igazítgatta. hogy újra hozzáért.

És esküszöm ő direkt csinálta. Nagyon jó élmény volt mert nem számítottam rá. És bomba milf volt!

2022. okt. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gaz, ezt o is tudja h fiatal vagy meg minden. Sztem sok ilyen elofordul 😃
2022. okt. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ, hogy milyen szakterületen dolgozik a doktornő.


Ha urológus, andrológus, venerológus, akkor ne aggódj, látott ő már karón varjút, még ha nem is evett belőle. Ha mondjuk egy nettó háziorvos-jelölt, akkor valószínűleg igen.

2022. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is hasonló élményem volt, kórházba mentem hasi ultrahangra, előtte gyors elmentem dobni egy sárgát és sietségemben n gomboltam vissza a boxerem, be hívnak öltözőbe vetkozzek le fél meztelenre, bemegyek vizsgálóba szintes sötét van csak a monoitor fénye világít, feküdjek fel az asztalra gomboltam ki a gatyam és lazítsak mondja egy 40 év körüli doktornő, szól mindjárt kezdjük mert jön pár tanuló is, pár perc múlva 20 év körüli 3 csaj jön be, körém ülnek, doktornő bekeni hasamat gellel és kezdi a vizsgálatot közbe mondja a csajoknak mit hogyan kell és nézni a monitoron, egyszer csak mondja huzham lejjebb a nadrágom, hát mit ad isten fél merev farkam a lyukon kimaszva köszön, doktornő oda kap megfogja a bőrénél fogva és vissza helyzete a boxerebe... Hát volt először csend aztán mosolyok! 😁
2022. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
#5 bele kellett egyezzél, hogy oktatás történhessen a beavatkozás alatt.
2022. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Nem kellett, ez a Veszprémi kórházban történt 15 éve kB!
2022. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Tesó én akkoriban pont ott dolgoztam... 2009-2010-ben. Melyik osztályon történt ez, avassál már be
2022. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez kérlek szépen ahol régen volt a büfé, most ott lehet be jelentkezni vizsgálatokra, azzal szemben volt a vizsgáló!
2022. okt. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Figyelj ide, a törvény teljesen egyértelműen fogalmaz.


Ha szakemberképzésre kijelölt intézménybe mész, akkor arról előzetesen tájékoztatnak. (A VMK ilyen.) Ott és akkor nem kell aláírnod semmit, de amikor a doktornő azt mondta, hogy megvizsgál hallgatók jelenlétében, neked erre mondani kellett valamit. Ha azt mondtad, hogy jó, akkor beleegyeztél. Ha azt mondtad, hogy nem jó, ne csinálja, akkor a doktornő bűncselekményt követett el (bár már elévült).


Mivel fogalmam sincs, hogy mi történt valójában (az, hogy a betegek mire emlékeznek az orvosnál töltött időből, azt jól ismerjük a szakirodalomból), ezért a legvalószínűbb az, hogy elfelejtetted megemlíteni, hogy hozzájárultál a hallgatók jelenlétéhez.

2022. okt. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!