Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek a kicsi vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek a kicsi vagy a nagy farok tetszik?

Figyelt kérdés
2022. okt. 12. 16:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
68%
Húú kedves #7-es , a te frusztrált hozzászólásodból és gondolkodásmódodból süt az az egyik fő ok, hogy mi nők nagyrészt miért nem kezdenénk ki inkább soha egy kisfarkúval. A másik ok meg az, hogy nem tudsz kielégíteni úgy mint egy nagyfarkú pasi és bármit teszel érte/ellene, soha nem is fogsz tudni. A legjobb az lesz, ha megmaradsz annál, hogy egyedül hőzöngve hegyezgeted a kis ceruzádat, míg mi normális, választani jól tudó nők minden este beleülünk a párjaink szép nagy szerszámába és élvezzük a szexet, amit te maximum csak videón keresztül élhetsz át.
2022. okt. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
39%

#11 Ha mostantól egy nő panaszkodna hogy miért van annyi nőgyűlölő férfi akkor elég a te kommentedet megmutatni. Egy szóval se mondtam hogy kicsi lenne a farkam (nem mintha normális embernek számítana bármit is).


Te nem szeretsz egy férfit se, csak kihasználod őket, és csak a saját élvezeted miatt teszed. Ha minden nő olyan lenne mint te akkor boldogan élném le az életem egyedülállóként. Nem veszítenék nélküled semmit, csak nyernék.

2022. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
56%
#11 vagyok és szeretek egy férfit a nagy farkával együtt ;) Igen, kihasználjuk egymást valóban, együtt élvezünk el minden este, hiszen együtt élünk :) A válaszodból meg még a vak is láthatja, hogy kis farkad van.
2022. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
44%
#13 Inkább te használsz ki mindenkit. Egy férfi (amilyen idióta) simán feláldozná érted az életét ha veszélybe kerülnétek az utcán. Te ezt egy férfiért se tennéd meg, mert akkor többé nem ülhetnél bele egy lófarokba se. Neked csak a túlelés és a haszon számít, semmi más.
2022. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen bohócot csinálsz magadból 14-es, és tökéletesen tükrözöd azt az ilyen pasikra tipikusan jellemző, alapjáraton vesztes, lúzer mentalitást, ami egy olyan negatív kisugárzással jár együtt amit nagyjából minden épkézláb nő kilométerekről megérez és baromi nagy ívben elkerül - a farka méretétől függetlenül.
2022. okt. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%

#15 A másik ok meg az, hogy nem tudsz kielégíteni úgy mint egy nagyfarkú pasi és bármit teszel érte/ellene, soha nem is fogsz tudni. "A legjobb az lesz, ha megmaradsz annál, hogy egyedül hőzöngve hegyezgeted a kis ceruzádat, míg mi normális, választani jól tudó nők minden este beleülünk a párjaink szép nagy szerszámába és élvezzük a szexet, amit te maximum csak videón keresztül élhetsz át."



Nagyon is remélem hogy egy olyan nő aki ilyet mond szívességet tesz nekem azzal hogy kilómérerekre elkerül. Ilyen hozzászólás után azt várod hogy cukinak és aranyosak nevezzelek?


Én értem hogy divat megszégyeníteni azokat a férfiakat akiknek nincs lófarkuk, amíg a kövér, ronda, és kismellő nőkre egy rossz szót nem szólhat egy férfi se, de akkor ne csodálkozz rajta ha egy férfi ezt nem hagyja kritika nélkül.

2022. okt. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem meg bárki ugyanígy mondhatja ezeket egy kövér, ronda, kismellű nőre, főleg ha elhanyagolja magát miközben lennének dolgok, amiken tud ő is változtatni.

Én pedig sokat tettem azért, hogy kihozzam magamból a maximumot és egy csinos, önálló nő legyek akinek van választási lehetősége, aki tud válogatni jóképű, intelligens, igényes, sportos, nagy intim mérettel rendelkező férfiak közül. És egy kb közepesen hosszú keresgélés után meg is találtam a számomra tökéleteset ;)

2022. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
70%
De persze kövezzetek meg amiért nem egy alacsony, csúnya, dagadt, botegyszerű szalagmunkásra vágytam, kis pöccsel.
2022. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Vicces amikor egy kis pöcs ideológiát ad valakinek a nők gyűlöletéhez. :D
2022. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
79%

Itt gyakorin minden "nő"nek csak az számít hogy értelmes, kedves pasi legyen, és a nahy farok amúgy sem jó, mert fáj. :D jókat nevetek ezen, mert a valóság más.


F

2022. nov. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!