Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgató orális szex során a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgató orális szex során a szemkontaktus?

Figyelt kérdés

A férfiak szeretik, ha a nő orális szex közben mélyen a szemükbe néz.

Ez fordítva is igaz? Jó az, ha a férfi nyalás közben fölnéz a nő szemébe?

Köszi a válaszokat.



2022. okt. 13. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Én az elsőre tudok reagálni, én kifejezetten utálom, ha a szemembe néz a nő orál közben,és azonnal le is lankadok.


Szerintem itt is ember függő, hogy kinek mi jön be közben.


34/F

2022. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nyalás közben is szeretek a barátnőm szemébe nézni. Intimebb lesz tőle az egész.
2022. okt. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy hova néz mert én úgyse a feje búbját bámulom közben.

De amúgy nem tetszene

2022. okt. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Engem izgat, ha a szemembe néz orális szex közben a csaj. Többesben is izgat, ha más pasiét szopja és engem néz.


F

2022. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Izgalmas tud lenni, de van akit zavar ha közben "bámulják", egyénfüggő. Belenézel a partner szemébe és ha elkapja a tekintetét akkor tudod hogy speciel őt zavarja.
2022. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Nekem mindegy, a szopás minőségét nem ez dönti el.

Ha a szemembe néz, de nem tud szopni, az nagyobb baj, mintha rám sem néz, de elküld pár perc alatt, mert jól csinálja.

2022. okt. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!