Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen érzés amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés amikor belétek élvez egy pasi?

Figyelt kérdés

2022. okt. 13. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A hímvessző lüktetését érzem csak.Lelkileg meg olyan mintha megtermékenyítene,persze ez nem igaz mert védekezünk.Nem tudom megfogalmazni rendesen,de jó érzés az,hogy hímivarsejtjeit belém lövellte,és akár baba is lehetne eredménye ha akarnánk.
2022. okt. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ, mire vonatkozik a kérdésed, mert ez így nem egyértelmű.

Ha arra vagy kíváncsi, okoz-e plusz örömet, hogy mennyire jó volt neki, hiszen orgazmusa lett, nyilván igen (ha megvan az érzelmi, lelki kötődés is, anélkül maximum semleges).

Ha az érdekel, milyen érzés amikor belénk lövell az ondó, akkor semmilyen, mert abból nem lehet érezni semmit. Ha olyan a pasi, hogy ugyanúgy csinálja tovább és nincs egyéb jele, észre se veszem ha elélvez. Ha olyan, hogy olyankor kiad más hangokat, vagy lelassít, vagy megáll, vagy megrándul benne a farka, azt nyilván érzem, de magát a spriccet egyáltalán nem lehet érezni.

2022. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Jó érzés, imádom, főleg ha sok jön a pasinak.
2022. okt. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
Megint itt a sok biológiából kibukott egyed? :D
2022. okt. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Pont ahogy a 2-es írja. Tök jó érzés ha egyszerre élvezünk el, de az ejakulációból semmit sem lehet érezni.
2022. okt. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Én szeretem . Jó érzés amik lktet bennem párom farka
2022. okt. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Max. a lüktetést érezni, az kilövést nem. Lelkileg nyilván öröm és elégedettség nekem is.
2022. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jo erzes :)
2022. okt. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
A lüktetést lehet érezni, de a pasim nagyon sokat élvez és érzem, ahogy eláraszt belül a meleg amikor elsül :)
2022. okt. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére nem tudom
2022. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!