Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha alacsony vagyok, nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alacsony vagyok, nagyon fiatalos és elég feminim, attól még lehetek egy nő szemében férfias és így szexuálisan vonzó, ha pl. határozott vagyok? Vagy ez inkább cringe viselkedés ilyen adottságokkal?

Figyelt kérdés

2022. okt. 14. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
A határozottság számomra mindig szexi egy nőnél. Nem a bunkóság, hanem amikor azt sugározza, hogy vannak gondolatai, véleménye, és nincs rászorulva más segítségére. Ez teljesen független a testalkattól.
2022. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező egy feminin (így írják!) férfi.
2022. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem
2022. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Persze, én pl a feminin férfiakat szeretem, számomra ők férfiasak.
2022. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnél, hány nőt indít be kb azonnal a határozottan kimutatott érdeklődés.
2022. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Lehetsz, de ha határozott, magabiztos lenne a személyiséged alapból akkor ez a kérdés nem született volna meg benned...
2022. okt. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Nincs olyan, hogy bizonyos módon viselkedni ilyen meg olyan külső tulajdonságok mellett cringe, ez nem tudom, honnan jött. A cringe maximum az, ha nem önazonos vagy, hanem lerí rólad a (túl)kompenzáció.
2022. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen igen. Ez kb. olyan, hogy nem csak egy bizonyos testalkat jön be a férfiaknak, hanem mindenkinek más, így a molett lány is talál párt, és a vékonyabb is. Csak azt kell megtalálnod, akiben megvannak azok, amit te keresel. :)
2023. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Feminim = a férfias ellentéte. "Feminimkent lehetek férfias? "


..Fekete bőrűként lehetek fehér bőrű?


Az lehet, hogy nő számára lehetsz vonzó, de férfias az nem. Van olyan nő, aki eltér a normálistól és nem valódi férfiakat keres. Főleg a mostani 14-15 éves lányok nagy része bukik ilyen hosszú hajú sejem valamikre, ami férfiasnak mégcsak véletlenül sem nevezhető. A legtöbbjük pár éven belül kinövi és keresnek egy maszkulin csávót.

2023. febr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem csak a 14-15 éves lányok számára vonzó a feminin férfiak.

Hosszú hajhoz annyit, hogy a 70-80as években is voltak hosszú hajú férfiak, divat is volt, nem lettek tőle kevésbé férfiasak. Vagy egyébként a középkorban is hosszú haja volt a férfiaknak, sőt még sminkeltek is, nem hiszem, hogy panaszkodtak volna a nők, hogy jaj mennyire ferfiatlanok ezek az uralkodók! 😃

Férfi még mindig nem azért lesz valaki mert rövid a haja vagy kopasz, ki van e gyurva, szőrös e a mellkasa stb ha valaki ezért érzi magát férfinak akkor van egy rossz hírem.

2023. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!