Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Próbáltátok már útszéli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltátok már útszéli örömlányokkal? Milyen volt? Gumi nélküli francia miatt miket lehet elkapni tőlük?

Figyelt kérdés

2022. okt. 15. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Nemár vazzeg, ennyire ne legyél igénytelen. Ha már "örömlány", akkor menj el egy drágább igényes hölgyhöz, akivel mindent csak gumiban csinálsz.

Nem vagyunk orvosok, én nem bíznék abban hogy gumi nélküli orális dolgok biztonságosak egy ilyen nőnél.

Én ha ilyenre fanyalodnék, tuti kérnék papírt az esetleges betegségeiről.

2022. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Sosem kaptam el semmit
2022. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1.


Teljesen igazad van, valószínűleg nem is fogok utcaihoz menni, vagy ha mégis kérek gumit… Az a baj, hogy nem vagyok lelkileg teljesen egészséges és főleg az utcai lányok izgatnak szexuálisan is, de érzelmileg is megmozgatnak bennem valamit… Tudom, hogy ez nem teljesen normális.


És lehet, hogyha elmennék, a pillanat hevében nem tudnék józanul gondolkodni.


#2.


És voltál valamilyen szűrésen is, vagy csak egyelőre nincsenek tüneteid?

2022. okt. 15. 11:09
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

1-el értek egyet.



Egy élet nem ér annyit, sem dugás, hogy 20.000 Ft-ért tönkretedd.

2022. okt. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4.


De mondom, hogy nem a spórolás miatt izgat ez a műfaj…


Meg amennyire tudom, orállal nem terjed halálos betegség.


De azért köszi a válaszod, amúgy igazad van neked is.

2022. okt. 15. 12:54
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Az #1-esnek tökéletesen igaza van! A lakásos prostik, ahol van zuhanyzó, normál körülmények nem annyival drágábbak, hogy megérje kockáztatni az útszélivel aki a török kamionostól az útkaparó melósokig mindenkit leszaxiz. Amelyik meg gumi nélkül natur furulyázik annak a fenti kategóriából lehet napi 8-10 péló is megfordul a szájában. Döntsd el mennyire kockázatos.
2022. okt. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6.


De a lakásosok 99%-a is ugyanúgy gumi nélkül csinálja a franciát… 40-50% lenyelést is vállal.

2022. okt. 15. 12:59
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
Sok éve csinàlom csak gumi nélkül és sose volt semmi bajom,útszéliekkel.f
2022. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!